Wpis z mikrobloga

Ludzie dbajcie o swoje zdrowie macie tylko jedno. Przetestowanie substancji kosztuje 20zl i zajmuje 2minuty ¯_(ツ)_/¯ to może być wszystko
  • Odpowiedz
@Hissis:
Niby tak, ale z drugiej strony jeśli jest to faktycznie w formie sporego kryształu(jak na zdjęciu) to wydaje mi się to jakoś mało prawdopodobne. No bo jak by to miało wyglądać takie mieszanie emki z innymi związkami i otrzymywanie z tego nowych kryształów...
Przede wszystkim po co, jeśli emka w produkcji jest śmiesznie tania? Chyba, że masz na myśli raczej skopaną syntezę?
  • Odpowiedz
@mindrape: mieszanie substancji skupionej np. w formie cieczy, i z takiej formy uzyskiwanie ciała krystalicznego, po co? nie wiem, ale generalnie jeżeli ktoś mowi coś o pewności i dbaniu o zdrowie poprzez zrobienie testu wykrywającego obecność substancji, to zwyczajnie nie wie o czym mówi, według mnie. Taką pewność czym jest dokładnie substancja którą posiadamy to jedynie można uzyskać poprzez szczegółową analizę w labolatorium, ale to nie kosztuje 20zł xD
  • Odpowiedz
@Hissis:

Tu się zgadzam. Mimo wszystko przetestowany odczynnikami kryształ jest i tak moim zdaniem o kilka poziomów pewniejszy niż jakakolwiek uliczna piguła, czy proch.

Widać to nawet po wynikach profesjonalnych badań o jakich
  • Odpowiedz
@Katechetka: Przecież emka nie musi być wcale champagne. Może być normalny, przeźroczysty lub mleczny kryształ i nawet chyba świadczy to o lepszej syntezie, ale tu mogę się mylić.
  • Odpowiedz