Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam takie wrażenie, czytając tag, że większość ludzi nawet jak już trafi prawdziwą perełkę, która ma śmiało potencjał na 5x w tydzien a nawet 10, to i tak po 5h wypłacają, bo już chyba koniec, bo nic się noe dzieje (czutaj nie ma 100% w 1h) i #!$%@?ą to w scam, bo tam rośnie cały czas, ewentualnie w coś co właśnie spuchło noebotycznie, bo jak urosło 800%, to za 3h znowu urośnie 800% xD? A najlepsze jest to, że wszyscy w ten sposób zarabiają, rzadko kiedy zadowalając się 2x, nieraz 4x. A jakoś noe słychać, żeby dealer lambo noewyrabiał z zamówieniami... dziwne to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Po przeczytaniu, może ktoś poleci na dziś jakiegoś szita pod taktyke odwrotną )? (Nie scam, nie na górce itp.) Nie moonwalk'a

#kryptowaluty #shitcoin
  • 5
@mazaken: No ja mam pełen portfel szitów które urosły po 5-10x a ja wypłaciłem wkład i zostawiłem resztę. Większość wpłacałem po 10-20$.
No i trzymam tam te bagi bo mi się nie chce z tym bawić i może kiedyś urośnie więcej (nie urośnie xD) także lambo z tego nie będzie.
Ale i tak stosunek zarobionych do scamów mam niezły, bo jakieś 3:1.
@mazaken: nie ma co oceniac ludzi mysle ze dopiero zaczynaja swoja przygode z 'elektronicznym piniadzem' jak i z tradowaniem. Kazdy na poczatku popelnia sporo bledow - grunt zeby sie na nich nauczyc. zauwaz 5k obserwowanych na tagu zawsze bylo 1,5k - co do tego co napisales 100 % zgody. Ktos napisal wczesniej ze ci sami ludzi gdyby kupili BTC w 2013 roku przypierwszym spadku sprzedaliby wszystko. A BTC lecialo na ryj.