Wpis z mikrobloga

@eskejper: nie wiem jak samo budownictwo i ceny, ale lokalizacja z tych najgorszych.

tragedii nie ma no i zawsze to lepiej niz miszkac w polu kapusty przy lazurowej


@kozaqwawa: mowisz powaznie? Nie wolalbys mieszkac przy lazurowej na koncu warszawy?
#!$%@? od metra, tramwaji, autobusow bezposrednio do centrum i dzielnic pracujacych to masz obok obwodnice i S8, do polowy warszawy dojezdzasz w 20 minut bez korkow.
@Jabel: no troche przestrzeliłem, racja.

Nie wolalbys mieszkac przy lazurowej na koncu warszawy?

#!$%@? od metra, tramwaji, autobusow bezposrednio do centrum i dzielnic pracujacych to masz obok obwodnice i S8, do polowy warszawy dojezdzasz w 20 minut bez korkow.


@programista15cm: nie mam tego problemu, ale pisanie o s8 i braku korków w jednym zdaniu to naduzycie xD
@Ahhahansjahs: Od kiedy Targowek to fatalna lokalizacja? xD Mieszkalas tam kiedys czy przekazujesz informacje zaslyszane od kolegow i kolezanek sloikow? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieszkalem tam 3 lata temu i nie narzekalem nawet na dojazdy jakos bardzo - spoko lokalizacja, tanio i spokoj jakis jest. Zawsze mnie smiesza te teksty o "drugiej stronie wisly" tych samych ludzi ktorzy mieszkaja w zgiełku gdzieś na Woli xD