Wpis z mikrobloga

Znana osoba wkleja religijny post
Jego obserwatorzy:

przestaje obserwowac;

Kościoł miesza się w sprawy polityczne;

zakaz seksu przed ślubem, prezerwatyw, tatuaży, pełnej łysiny, zakaz chodzenia do ginekologa;

sekta;

za duzo w łeb dostałeś to ci się poprzestawiało wojowniku leżących desek.


Jakby Szpilke obchodziło kogoś zdanie XDD

#bekazlewactwa #katolicyzm
lubie_piwo - Znana osoba wkleja religijny post
Jego obserwatorzy:
 przestaje obserwow...

źródło: comment_1636099384VcKcJBbetJmJI9Tx0cQ5FX.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arczer: @JuliuszKalodont: https://klubjagiellonski.pl/2021/04/07/michnik-gdy-wyobraze-sobie-polske-bez-kosciola-to-mam-czarny-obraz/ czy https://wyborcza.pl/7,75398,27048916,michnik-kosciol-w-polsce-przechodzi-ogromny-kryzys-ale-jest.html Michnik nawet teraz gdy hierarchowie o----------ą z PiSem to cały czas broni Kościoła.

Jesteście pięknym przykładem działania propagandy i jak łatwo łosiów zmanipulować wmawiając pomówienia na kogoś temat.
  • Odpowiedz
@lubie_p--o podsumujmy. Szpilka:
- git z więzienną przeszłością,
- żyje od lat w niesakramentalnym związku z piejdzioszkiem,
- zapewne się zabezpiecza, bo dorobili się tylko dwóch psów,
- chrześcijańskie miłosierdzie można obejrzeć na m.in. nagraniach z konferencji prasowych.

I o to chodzi: typ sam ma wywalone na naukę kościoła, ale daje jakieś świadectwa wiary. To jest skrajna obłuda. Jeżeli chcesz promować wiarę, żyj zgodnie z jej doktryną. A kościół ma z
  • Odpowiedz
@lubie_p--o ale na nią jest hejt za bzdury jakie ona wygaduje i za jej szkodliwość społeczną. Umiejętności w sporcie NIKT jej nie odmawia ale fakt że jest odklejona od rzeczywistości idiotka bez moralności
  • Odpowiedz
  • 0
@Klepajro okej to był zły przykład. Tylko śmieje się, że ludzie, którzy komuś kibicują gdy on walczy później go wyśmiewają bo wystawił post ze inna wiara niż ich. Nikogo nie wyzwał, nikogo nie skrytykował. A oni wylali wiadro dziesiątki komentarzy co o tym sądzą.

Taki Małysz jest wierzenia protestanckiego i mam go teraz hejtowac gdy od 2001r oglądałem jego wyczyny z zachwytem?
  • Odpowiedz
@lubie_p--o ale na szczęście JESZCZE jesteśmy w jako takim wolnym kraju gdzie szpilka może sobie wrzucać jakieś świadectwa wiary WOJOWNIKÓW maryjnych (Chrystus w swoich naukach nawiązywał przecież do tworzenia legionów czy band katolickich na cześć swoją i swojej matki co nie) a inni ludzie mogą go za to skrytykować czy nawet wyśmiać.
  • Odpowiedz
@lubie_p--o szpilka z tego co kojarzę jest bardzo kiepski w przyjmowaniu jakiejkolwiek krytyki nawet od komentatorów sportowych w kwestii walk więc myślę że aktuat w takich sprawach targają nim emocje i pewnie kasuje albo odpisuje na nie xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Entelechia Pewnie tak. Dlatego szlak mnie trafia jak na mszy dozynkowej w Częstochowie witano wszystkich polityków z pisu. Człowiek jak kazdy.
Kiedyś spotkałem na mszy w Gorzowie premiera Marcinkiewicza i nie witano go z mownicy
  • Odpowiedz
@lubie_p--o: Mysle ze gdyby Kosciol tak jak mowisz siedzial z boku polityki i pomagal ubogim i dawal ludziom nadzieje to nikt by nie mial problemu. Problem polega na tym, ze w spoleczenstwie mamy mechanizmy jak karanie za przewinienia i niestety, dopoki Kosciol nie zostanie rozliczony ze swoich grzechow to wszystkie jego dobre uczynki sa jak morderca ktory pomoze staruszce przejsc przez ulice.
  • Odpowiedz
  • 0
@ItsFine Nie kosciol ma być rozliczony tylko dana osoba. Tak jak każdy normalna osoba np. za korupcję. U mnie na wsi ksiądz zbiera datki, ale mówi co niedzielę ile i na co poszły te pieniądze.

Tez widzę w innej parafii, że był proboszcz lubiący sobie zjeść i zabawić. Ludzie odeszli do Kościoła i przyszedł na szczęście następca, który rozumie ludzi problemy.
I nie ma nic przeciwko gdy para bez slubu chce
  • Odpowiedz