Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze że ja się więcej nauczyłem angielskiego w ciągu 8 minut oglądając jego filmiki na yt niż przez kilkanaście lat nauki w szkole, osobiście uważam że polscy nauczyciele nie umieją uczyć tego języka albo robią to na odwal się...wiecie radio, książka i uzupełnij to co usłyszałeś...I czę traktują gramatykę tego języka jakby to była wyższa szkoła jazdy a on pokazuje jak łatwy jest ten język nawet pod względem gramatycznym! Wiadomo on nie nauczy Cię słów po angielsku bo to jest Twoje zadanie ale gość naprawde robi robotę! Gdyby ktoś nie wiedział jest to kana Rock Your English #nauka #youtube #polskiyoutube #angielski #angielskizwykopem
wakxam - Powiem szczerze że ja się więcej nauczyłem angielskiego w ciągu 8 minut oglą...

źródło: comment_1636092806zmWSuOS45aIq80ebnzqH3A.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@wakxam: Miałem w liceum najlepszy angielski na świecie - słówka, gramatyka, rozmowy, prace pisemne.

Ale nauczycielka miała zacięcie. Ba! Młoda dziewczyna, właśnie wtedy studia skończyła i bylismy jej pierwszym rocznikiem.

Piłowała nas niemiłosiernie (tzn. zadania, odpytki), ale były to najlepsze lekcje jakie mieliśmy.
Jak kiedyś ogarnęliśmy, że miała tego dnia urodziny, to 10 minut przed lekcją cała męska część klasy bukiet róż zorganizowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)