Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mam pewien problem i chciałbym się poradzić was, jestem już ponad rok z dziewczyną i nie możemy uprawiać seksu penetracyjnego, Ona ma 23 lata i jestem jej pierwszym partnerem seksualnym, ona jest nadal dziewicą. Każda próba włożenia tam mojego penisa, kończy się jej bólem i przerywamy tą zabawę, bo potrzebuje kilkunastu minut by przestało ją boleć. Oswojeni ze swoimi ciałami jesteśmy już w 100%, bo seks penetracyjny zastąpiliśmy oralnym, no ale chciałbym jednak jak to facet móc klasyczne go przeżywać. Byłem z nią już u dwóch ginekologów, zbadali ją jak się tylko dało i powiedzieli, że nie ma nieprawidłowości żadnych, ginekolodzy z polecenia prywatni. Sam gdy się z nią bawię, to byłem w stanie zawsze wejść jednym palcem do końca, ale próba włożenia dwóch, od razu na samym początku wejścia do pochwy kończyła się fiaskiem, bo znowu przychodził ten ból. Zastanawiam się czy mój penis nie jest zbyt duży dla niej, no ale nie mam jakiś nie wiadomo jak dużych rozmiarów, lecz w zwykłego Durex classic wejść nie mogę, muszę kupować ten durex XL by czuć się komfortowo. Próbowaliśmy też podejść bez prezerwatywy (bierze tabletki antykoncepcyjne z powodu bolących okresów), z lubrykantem, takim od durexa i takim z apteki, nazywa się Intimel, no i niestety nadal jest to samo. Ja już nie mam kompletnie pomysłu co mam zrobić, wchodzić na siłę nie chce, bo pewnie sprawi jej to sporo bólu. Pochwicy wydaje mi się, że nie ma, bo nie byłbym wstanie tym jedynym palcem wchodzić. Proszę o rady jakieś, bo nie mam pojęcia gdzie mógłbym uderzyć jeszcze, partnerka sama już nie wie co robić i wiem, że ją to boli, bo mi zależy na tym a ona nie może sprostać zadaniu. Nie traktuje jej jako obiektu do ruchania, dlatego nie mam zamiaru zrywać z Nią z takiego powodu, bo wszystko inne mi pasuje, jak spędzam z Nią czas, jaką jest osobą i jak jest dla mnie atrakcyjna. Próbowaliśmy już różnych pozycji, na misjonarza z poduszką pod, na pieska, łyżeczkę ale nic nie daje skutków. Udać się z Nią gdzieś jeszcze, do jakiegoś lekarza, próbować do skutku czy co robić? Proszę o pomoc bo nie wiem już co mam robić
#seks #sex #zwiazki #pierwszyraz #dziewica #rozowypasek #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61845d39ee9c61000a34201b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 22
@Jakupek: @aphroman0: No przecież rzekomo OP byl u ginekologa prywatnie i nic nie wyszło, wszystko ok wg nich, zreszta wpis jest baitem. Spójrzcie na te zdania

jestem jej pierwszym partnerem seksualnym, ona jest dziewicą


Wpis na 100% pisal jakis gowniarz ktoremu sie nudzj, ale wypopki widze jak zwykle w formie, wszystko lykacie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @NadentyJacenty: najlepiej chyba byłaby wspólna wizyta, jest taka możliwość? Nigdy nie byłem u seksuologa
@EMIL_KUPIEC: a kto powiedział, że ja to nie CHAD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KonRafalHasa: największy ból sprawia jej właśnie przy samym wejściu, z tego co mi się wydaje, to ma typ błony pierścionowatej, no ale skoro mówiła o tym problemie ginekolog, a ginekolog nic nie zalecił z tym zrobić,