Wpis z mikrobloga

@nightrain:
Elizabeth strasznie sztywno była grana, może to i dobrze że jej nie ma.

Według mnie troszkę na siłę już to robią, ale do obejrzenia zamiast robić coś konstruktywnego dalej się nada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mis177: no z tą nową organizacją, tego 700 letniego pirata będzie chyba wątek główny, zwiększenie imperium Reddingtona, no i Dembe jako agent FBI, no ochroniarz największego przestępcy na ziemi agentem FBI, to mnie trochę zaskoczyło, ale te 2 pierwsze odcinki po zmianach, w sumie to jeden odcinek podzielony na dwie części - pozytywnie
@nightrain:
Troszkę mi to umknęło w tych odcinkach, to imperium Reddingotona dalej istnieje skoro on się wycofał medytować itp.?
I jakbyś mógł jeszcze podpowiedzieć bo u mnie pamięć kuleje mocno: (SPOJLER)

@mis177: coś w sumie wyszło że Red nawet nie jest prawdziwym Reddingtonem, ta fabuła tam jest taka pogmatwana, że też się gubię, ale nic nie było, że jest babom po operacji, chociaż były takie głosy na różnych forach
@nightrain:
No właśnie mam jakieś przebłyski sprzed paru miesięcy że coś z tą operacją było..
No nic, może w nowych odcinkach zrobią jakieś "wspomnienia" i wytłumaczą mi łopatologicznie co tam się w końcu podziało. Dzięki!
@mis177: no on tam jakieś leki brał, czy coś były podejrzenia że to właśnie jakieś hormony, ale teraz już powiedział, że ta córka Liz jest dla niego całym światem, ten ich szef Harold, coś tam nie daje mu do niej dostępu, trzeba oglądać, szkoda że to wychodzi odcinek tygodniowo, a nie cały sezon na raz