Wpis z mikrobloga

Przypominam wszystkim, że celem lewicy jest wprowadzenie aborcji na żądanie do 9 miesiąca ciąży i następnie eutanazji dzieci do 1/2 roku życia.

Niech was nie zmylą piękne słowa o ochronie życia. Etyka utylitarystyczna jest w tym przypadku ścisła i parafrazując nieodżałowanego tow. automasakratora i idąc za przykładem Singera, skoro jeśli zwierzęciu nie przeszkadza to dlaczego banować zoofilię.

To skoro płodowi czy też dziecku(?) (może inna nazwa w nowomowie lewicy, na przykład jednostka nieświadoma) do pierwszego roku życia nie sprawi to bólu, to dlaczego ma być tak jak zamordystyczna #neuropa proponuje do 12 tygodnia a potem, wzorem Leszczy "kombinuj dziewczyno"?

Niech mi któryś liberał z #neuropy wyjaśni dlaczego, skoro przed aborcją w 9tym miesiącu ciąży skoro "płodowi" poda się śodek znieczulający to nie można go wyssać tak, żeby nie poczuł bólu? Dlaczego się ograniczacie do 12tego miesiąca ciąży zamordyści?

Nie bądźcie naiwni, celem lewicy jest opiłowanie konserwatystów #4konserwy i #konfederacja tak, żeby był jak najmniejszy opór społeczny, małymi kroczkami, najpierw 12 tydzień, potem 24 porem 36 a potem 12 miesięcy po porodzie. To jest marszruta tych ludzi.


EDIT: głupie komentarze kasuję, ogólnie jeśli nie masz czegoś na temat do powiedzenia, to nie pisz
qluch - Przypominam wszystkim, że celem lewicy jest wprowadzenie aborcji na żądanie d...

źródło: comment_1636052399MUKoKeYo4MKQsrOCtAxQ2P.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
Dlatego należy naświetlać kłamstwo i piękne słówka a zabijanie nazywać zabijaniem.


@qluch: Proszę bardzo. Jestem za możliwością zabicia płodu z dowolnego powodu. I wcale nie jest mi z tym źle.

Ironiczne, że mordercy popierający aborcję, nie mają wstydu oczerniać innych, sami wypierając swoją
  • Odpowiedz
@e_m_p:

Przecież to jest wasze motto parchy


Sprawdź sobie w słowniku kogo nazywa się parchem. Najwyraźniej posługujesz się słowami których znaczenia nie
  • Odpowiedz
@qluch: W zasadzie to #!$%@? z tym. Nie wiem po co tak się ograniczałeś. Następnym razem napisz o przymusowej eutanazji białych katolickich mężczyzn, bo jakaś czarnoskóra osoba napisała coś na twitterze i dostała 100 retweetów ze swojej politycznej bańki. Jeszcze to na końcu "głupie komentarze usuwam". Masz urojenia na temat innych jakbyś był psychopatą z oblężoną twierdzą, przestawiasz to innym jako czyjeś poglądy a potem masz czelność nazywać jakiekolwiek komentarze
  • Odpowiedz
@qluch: W życiu nic głupszego nie czytałem.

Mam dwójkę dzieci, kocham je nad życie i chronię każdego dnia, ale jestem za całkowitym dostępem do aborcji.

Planujemy trzecie - jak się okaże ze jest chore albo ze sa wysokie szanse ze będzie, to pierwsze co robimy to
  • Odpowiedz