Wpis z mikrobloga

@arysto2011: tak samo jak nie są znane długodystansowe skutki pocovidowe. mam znajomą, która miała wirusa w zeszłym wrześniu (w sensie tym rok temu) i nadal mam upośledzony zmysł smaku. niby pierdółka i hehe ale źmieżnie, ale jednak.
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek:

Te wszystkie głupki profesorowie medycyny nie wiedzą przecież, że nie wszystkie długotrwałe skutki uboczne szczepionek są poznane. Idź im powiedz.


Zapewniam Cię, że Ci ludzie to doskonale wiedzą. Dlaczego więc wciskają ten preparat milionom ludzi?

  • Odpowiedz
@rumapark:
1) Nikt nie bierze odpowiedzialności za powikłania po szczepieniu
2) Wszystkie preparaty zostały dopuszczone do użytku warunkowo, czyli tak naprawdę są nadal w fazie testów
3) Szczepionka na COVID nie jest sczepieniem obowiązkowym, zamiast tego reklamują ją jak wyrób farmaceutyczny.
3a) Jeżeli tak bardzo trzeba wyszczepić ludzi, to dlaczego robi się to poprzez zastraszanie, reklamowanie i ogólne robienie sieczki z mózgu? Czyżby związek z 2) o którym się głośno nie
  • Odpowiedz
@rumapark: @underneath: @bialaowca: @pawel-niczyporek:

Nie rozumiem czego boicie się w szczepieniu... Chyba że foliowa czapka przykrywa wam umysł


Może dlatego że wychodzą nieprawidłowości przy badaniach klinicznych np. u Pfajzera. Poczytaj:

Dyrektor regionalny, który był zatrudniony w organizacji badawczej Ventavia Research Group, powiedział BMJ, że firma fałszowała dane, odślepiała pacjentów, zatrudniała niewłaściwie przeszkolonych szczepiących i powoli podejmowała działania następcze po zdarzeniach niepożądanych zgłoszonych w kluczowym badaniu III fazy firmy
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: Jaka sobie ze mnie robisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) za mordę i na szczepienie.. A dlaczego by tego nie wpisać po prostu w ramach szczepień obowiązkowych i ponosić odpowiedzialność za ewentualne skutki uboczne jak z innymi szczepieniami? Jesteś za rozwiązaniami siłowymi?
  • Odpowiedz
@arysto2011: Nie do końca, bo umierają też młodsi. Poza tym osobnym podstawowym problemem jest blokowanie miejsc szpitalnych i personelu przez ciężko przechodzących covid, co spowalnia leczenie osób z innymi chorobami. Takie rzeczy to już wie co bardziej rozgarnięty 10-latek.
  • Odpowiedz
@arysto2011: miał być eot, szurku.

A jeśli chodzi o udowodnienie, to piszę ci o tym już od kilku komentarzy, tylko tak jesteś ograniczony, że tego nie rozumiesz. Umówmy się, że najpierw ty mi napiszesz, po co tę grafikę umieściłeś, a ja ci później wytłumaczę to, co wie każdy szóstoklasista umiejący w ułamki. xD
  • Odpowiedz