Wpis z mikrobloga

Wardega coraz bardziej pazerny na kase wczoraj mnie #!$%@?ło jak powiedział, ze kanaly shotujace go okradaja XD
bo on np. sam by chcial uplaodowac swoje shoty i na nich zarabiac i ze shoterzy którzy nie dziela sie z nim zarobionymi pieniędzmi go #!$%@?ą #!$%@?
Czyli jak on oglada na tych swoich lajwach filmiki innych ludzi to czy nie powinien się z nimi dzielić zarobionymi pieniędzmi? a podzial pieniedzy z shotow nie powinien byc rozdzielony na wszystkich występujących XD?
No ja #!$%@?, gosc to ma tupet.
#wardega #famemma #polskiyoutube
  • 32
@Legit_Info_12: Przecież chłop nie tyle co ogląda a udostępniania filmiki na swoim kanale dzięki czemu zarabia a inni przez niego tracą, bo jak ktos ogladnie u niego film rezysera czy aferki to nie bedzie ogladal tego po raz drugi z oryginalnego zrodla, moze zrobi live z OGLADANIA a nie udostępniania famemma12? bo hehe bedzie jego komentarz, dlaczego ty nie chcesz być mądry?
@Heekate: A jaki #!$%@? siedzi że ludzie już się nie fascynują LOGO, odpala te filmiki wersow i czepia się każdego dosłownie każdego słówka, podkreślając że głupia jest a on mądry, dupa go boli że nie potrafi kapitalizować yt tak jak cała reszta, a pamiętam jeszcze czasy daily friza jak się cieszył i mądrował że friz nie potrafi zarobić na tym bo telewizor wziął za reklamę zamiast pieniędzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Heekate: przecież sam, jak robi dramy o innych youtuberach, to wstawia wycięte fragmenty. Pisałem już kilkukrotnie, że gość odlatuje, ale co wymagać od gościa, który rozpoznawalność zdobył na kopiowaniu prankow 1:1 Remi Gaillarda, promuje patogale i patusiarnie, sam kupę kasy na niej zarabia, a dodatkowo sprzedaje ppv przez swoje reflinki ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Heekate: pomijając branie hajsu za oglądanie innych filmików to za granicą robi się normalne, że masz "oficjalne" kanały z szotami, gdzie montujący czy uploadujący dostaje jakiś procent z zysków od streamera I te nieoficjalne są zdejmowane, a nie chłop uploaduje sam kradziony content za 100% hajsu dla siebie.