Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wie może ktoś z Was gdzie można obejrzeć i najwazniesze odsłuchać jak najwięcej słuchawek we #wroclaw . Byłem z media Markcie na magnolii i tam wybór nie zachwycał, podobnie jak w denonie. Tam zaproponowali mi tylko jedne jays x-seven wireless, brzmia całkiem spoko.
Szukam ogólnie jakis nausznych słuchawek, tylko o mniejszej wadze,więc jakby ktoś miał coś do zaproponowania chętnie posłucham, bo może ktoś uwywa jakiś dobrych i może polecić. Budżet do 350 zł Pozdrawiam #sluchawki #audio
  • 9
@CzarnyOwiec: właśnie miałem zaproponować w830bt. W moim odczuciu dźwięk jakoś nie powala ale w tej cenie ciężko o coś lepszego, chyba że używane. Plus sporadyczny cichy pisk gdy nic nie gra, ale ja po prostu skrzywiony jestem i słyszę takie rzeczy.
@CzarnyOwiec: z własnego doświadczeni, to mogę doradzić abyś nie kupował słuchawek stacjonarnie. Tylko internet! W zeszłym roku miałem dokładnie taki sam problem. Potrzebowałem słuchawek a w stacjonarnych gówno a nie wybór. Stwierdziłem, że kupię przez neta i tu zaczeła się jazda. W sumie przetestowałem chyba pięć modeli. Edifier W820 Bluetooth, SENNHEISER HD 4.40 BT Czarny, Audio Technica ATH-SR30BT czarny, SONY WH-CH510 Niebieski (te dwa razy) i JBL E55 BT Czarny i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xtomekw1976: a co złego z tym sklepem? bo sam tam się myślałem wybrać za głośnikami, bo nie lubię kupować przez neta ze względu na niechęć do odsyłania. A te ath spoko? Bo myślałem jeszcze nad marshalem i tymi jays że względu na podobna wygodna formę..
@CzarnyOwiec: Jakość obsługi klienta. Słuchawki zamówiłem przed nowym rokiem. Potwierdzenie mailem, że słuchawki będą3 lub 7stycznia. OK Nie ma problemu. Do połowy stycznia zero info o słuchawkach.Telefonu nie odbierali, więc podjechałem do nich. Twierdzili, że mają masę roboty,choć ludzie z obsługi pałętali się bez celu po sklepie. Chwilę zajęło im znalezienie słuchawek, ale się udało. Jako że mi nie pasowały pojechałem je zwrócić i gość z obsługi stwierdził, że nie mogę