Wpis z mikrobloga

@Seszelek "spk" tylko że zamawianie przy użyciu kodu, mając świadomość, że jest to błąd operatora glovo jest zwyczajnym złodziejstwem w przeciwieństwie do starych bab, które śmią koczować w kolejkach, by zapłacić za produkt.
Nic dziwnego, że polaczkami się wszędzie gardzi.
  • Odpowiedz
@2wykopki1kubek Ale ty kumasz, że to firma wyszła z oferta i nie było żadnego zlodziejstwa? Ktoś to zaakceptował i powinno zostać dotrzymane. Takie wycofywanie okazji jest słabe moim zdaniem. Pamiętaj, że opłacają nam zakupy w zamian za dane, reklame, oraz całe badania marketingowe.
Sam nie raz zamawiałem dwa dania za 6 zlotych z ubera, bo na to pozwalał :)
  • Odpowiedz
@2wykopki1kubek Odcinek z South Park się kłania, większość regulaminów to kalka. Fakt, zastrzegają sobie prawo do anulowania kodu i spoko, bo do tego momentu to by zbankrutowali gdyby to było możliwe. Zrobili błąd i teraz wyjdzie ile z tego uda im się ogarnąć
  • Odpowiedz
@Seszelek jakie zacięte bronienie osób korzystających z kodu na pepperze, gdzie wyraźnie osoba wrzucająca okazję napisała, że jest to najprawdopodobniej błąd glovo. Ręce opadają na polackie cwaniactwo. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Adams_GA: to sa polacy, przekonani o swojej wyzszosci, a za 3zl beda manipulowac, oszukiwac, krasc - potem wejdzie na wykop i powie: to mnie nie dotyczy xD ilu ja juz takich ludzi poznalem
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Twoje przypomnienie jest daremne, zakładasz że rozmawiasz z ludźmi a oni są niczym gołębie z którymi chcę się grać w szachy, Ty chcesz grać wg zasad a oni nasrają na szachownicę i gruchające odlecą
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Ale w którym momencie oszukałem? Dostałem info o kodzie i go wklepałem xD moja wina ze ktoś coś zesral i pare godzin później było wiadome o co chodzi?
  • Odpowiedz