Wpis z mikrobloga

Cześć.
Zacząłem pracę na b2b i księgowa mówiła, żebym używał konta firmowego, przez co teraz nie mogę dostać wypłaty, bo nie jestem na białej liście. Złożyłem wniosek o wpis do ceidg i widnieje informacja o zmianie we wpisie, ale na stronie na której są informacje o białej liście nie jest w stanie wyszukać mojego numeru konta, a po nip mnie znajduje. Coś jeszcze trzeba zrobić czy po prostu się czeka długo (2 dni temu złożyłem o zmianę w ceidg).
Jeśli to drugie, to ile mniej więcej się czeka? Bo mam do opłacenia ZUS, mieszkanie i rachunki, a nie mam niestety rodziny do której mógłbym pojechać jak mnie wywalą z mieszkania.

#przedsiebiorcy #urzedy #bialalista
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krymus: jeżeli to sprawa takiej wagi jak terminowe opłacenie zus to przyjmij pierwszą wpłatę na konto prywatne, idzie to prosto wytłumaczyć, a na jdg to nie ma chyba większego znaczenia jak tylko dyskomfort dla księgowej?
  • Odpowiedz
@Krymus: Jakie wywalenie z mieszkania chlopie, wiesz ile trwa takie postępowanie? Zluzuj, tez w ceidg zmieniałem konto (chyba każdy to robi bo najpierw składasz wniosek potem robisz konto bankowe). Do 7 dni Max ale z tego co pamietam trwało to u mnie 3-4 dni. Lepiej mieć oddzielne konto firmowe
  • Odpowiedz