Wpis z mikrobloga

Środowa #deskaserowinietylko wita ( ͡° ͜ʖ ͡°) w składzie:

- oliwki zielone nadziewane czosnkiem
- kabanos drobiowy extra serowy (tarczyński)|
- kabanos krakus jalapeno
- ser Mimolette
- ser Gouda
- ser podpuszczkowy dojrzewający półmiękki z przerostem niebieskiej pleśni (Lidl)
- ser Camembert z ziołami prowansalskimi
- i dzisiejszy hit, Orzechy Włoskie, które często pojawiają się na "restauracyjnych" deskach serów, a u mnie zawsze jakoś tego brakowało lub się zapominało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kolacja #jedzenie #jedzzwykopem #gotujzwykopem
Pobierz Cinex - Środowa #deskaserowinietylko wita ( ͡° ͜ʖ ͡°) w składzie:

- oliwki zielone...
źródło: comment_1635974454WSWoxNBBl9heZ0ebJQAWLu.jpg
  • 9
@chixi: Zdjęcia zakupów, które zrobiłam dosłownie 1 raz są zapowiedzią dania, w tym wypadku pracochłonnego. Podobają mi się fotografie desek i stołów przystawek, serów, owoców przygotowywane przed choćby imprezami, sama je obserwuje na pinterescie ale z gotowanie nie ma to wiele wspólnego i tyle. Tak samo jak jajko z parówką z obiadem. Możesz się oburzać.
@szwelx: Bo wyraziłam swoje zdanie na temat gównianych serów na desce? Nie przypominam sobie żebym kogokolwiek krytykowała na tagu gotujzwykopem mimo że inni bardzo chetnie mnie krytykują. Chyba masz cos nie tak z logicznym myśleniem i generalnie analizą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arinkao: bo dajesz się ostatnio ponosić emocjom na mirko. Nie dziwię się, widząc krytyków wszelkiej maści tutaj, ale mogłabyś czasami zluzować ¯\_(ツ)_/¯
@szwelx: Dobrze proszę pana, juz będę grzeczna, tak jak inni, ale jak to bywa w kółkach wzajemnej adoracji klakierzy pilnują żeby świętej krowie korona z głowy nie spadła a innych można opluwać do woli i jest gites. Polecam mnie nie czytać bo to może być trudne i nie zawsze miłe.
O mateczko :) co tu się rozpętało? No w życiu bym nie pomyślał, że ktoś się poczuje urażony użyciem tagu gotujzwykopem xD

@arinkao: Z tym "stać ich" to bym nie przesadzał, najtańsze sery z lidla i to najczęściej upolowane podczas "pomarańczowych naklejek z przeceny". No ale jak się czujesz urażona to przepraszam.. zachowałem się jak gówniarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no żartuję na serio to zjedź