Wpis z mikrobloga

#adeluzja

Reaktywność (czyli przesadna reakcja na bodźce zewnętrzne) i to w najgłupszym wydaniu gubi polskich mężczyzn! Reaktywność jest jednym z powodów hipergamii p0lek i piekła mężczyzn, które oni sami sobie zgotowali: słowem (spermiarze), uczynkiem (białorycerze) i zaniechaniem (normiki). Głupie kobiety - p0lki są na czele tej listy - żywią się atencją, tą dobrą, ale i tą złą (znacznie częściej). Zabierz kobiecie atencje, zignoruj ją, a straci całą swoją moc.

Wiele razy widziałem taką oto scenę: w klubie / barze / na imprezie pojawia się para. Kobieta zaczyna flirtować z innym (lub inny z nią ku jej zadowoleniu), a jej facet strzela fochy, rzuca się z łapami do bicia innych mężczyzn, wścieka się, robi sceny... Czasami ma pretensje do swojej kobiety, ale znacznie częściej do tych innych facetów.

A co powinien zrobić? Po prostu olać szmacisko i albo wyjść, albo zająć się sobą i np. zacząć podrywać inne laski. Szanujący się facet nie będzie się narażał na #!$%@? lub uwłaczające godności przepychanki dla szmaciury, która swoim zachowaniem udowadnia, że nadaje się najwyżej na jednonocne bolcowanie, tylko po prostu uzna, że stracił swój czas, źle wybrał i z miejsca ją zignoruje.

Tylko raz w życiu byłem świadkiem takiego właściwego zachowania. Poszedłem do klubu z dwoma kumplami i świeżo poznaną dziewczyną (przez neta) jednego z nich. Panna wyzywająco ubrana i tak się też zachowująca. Po dwóch drinkach ochoczo dała się wyciągnąć na parkiet jakiemuś obcemu kolesiowi i w tańcu się obmacywać. Kolega w tym momencie ją olał i słowami „tym razem się nie udało” postawił nam kolejkę, pogadaliśmy jeszcze i zmieniliśmy klub na bar po przeciwnej stronie ulicy, gdzie parę godzin sobie przegadaliśmy przy browarze przy okazji poznając grupkę lasek świętujących wieczór kawalerski... W tym czasie chyba z osiem razy dzwoniła do niego ta dziewczyna, pewnie zaskoczona nagłym jego i naszym zniknięciem, a on po prostu nie reagował. Było to jedyne sensowne, racjonalne oraz godnościowe zachowanie w takiej sytuacji.

W większości te reakcje to albo wzniecanie bójek (Sebki, dresiki, budowlańcy i innego typu pół-patologia), albo fochy (Januszopodobne i część normictwa), albo jawne wściekanie się i wydzieranie na swoją laskę, albo odwalanie jeszcze innej maniany. I po co? Nie lepiej olać, nawet jeśli ciężko uznając, że nie zawsze coś wychodzi i przynajmniej zamiast nerwów i zepsutego wieczoru, dało się cokolwiek uratować? Np. spędzić fajnie czas z kumplami, poznać inne kobiety, czy chociażby wrócić wcześniej do domu i obudzić się bez kaca dając szansę innej szmaciurze z Tindera?

Podkreślmy to raz jeszcze: nic tak nie zaboli p0lki jak jej zignorowanie i olanie. Nerwy, awantury i bójki to oznaka słabości i potężna dawka atencji dla szmaciska („mówię ci Gośka, bili się o mnie”). Zamiast się #!$%@?ć, po prostu olej!

#wygryw #przegryw #p0lka #blackpill
michatok - #adeluzja

Reaktywność (czyli przesadna reakcja na bodźce zewnętrzne) i ...

źródło: comment_1635967604YbdyXyZEbIvrQtEo44fCEp.jpg

Pobierz
  • 9
@JediKnight: kołp srołp. Spermiarze, kuki i białorycerze (w tym ci, którzy nie są świadomi swojego #!$%@? umysłowego) nigdy nie zrozumieją, nie ma sensu ich nawracać, bo dla nich już za późno. Dla nich wszystko jest kołp - niech zdychają płaszcząc się przed babami.
@michatok:

Chodzi mi to że nie będą się zbytnio przejmowały że nie dostały atencji albo zostały odrzucone bo zaraz znajdą następnego.
Rozumiem twój wpis w tym sensie że nie warto się o nie starać i tu się zgadzam ale ludzmy się że zrobimy im tym jakoś na złość.
@JediKnight: Bo tu nie chodzi o robienie komukolwiek "na złość". Tu chodzi o robienie sobie jak najlepiej w danej sytuacji. I zapewne masz rację: część lasek oleje, ale część nie. Dla wielu mężczyzn zaskoczeniem jest, że kobiety, dla których jesteś pozornie niewidzialny, #!$%@?ą się, gdy nie dostają od ciebie atencji. Albo jeszcze inaczej: atencja czada jest dla kobiety najbardziej pożądana, ale ta sama kobieta nierzadko #!$%@? się, gdy nie dostaje atencji
@michatok:

Ja chcesz p00rochac będąc przeciętniakiem jak ja to musisz dać atencję niestety,tylko ja to robię rozsądnie i taktownie czyli nie spermie,gdy widzę że nic z tego a to szybko wychodzi natychmiast ta relacja się kończy.
Nigdy nie staram się ugrać ruchania w ramach doraźnych korzyści.
Ruchanie ma być darmowe.
Nie jest to łatwe oczywiście ale taka jest wizja moich relacji z kobietami i raz na jakiś czas to się udaje.
Ja chcesz p00rochac będąc przeciętniakiem jak ja to musisz dać atencję


@JediKnight: Zazwyczaj tak. Lub zapłacić. Lub oszukać (wtedy też dajesz atencję, ale innego rodzaju: wybiórczą i fałszywą). W każdym razie całkowicie rozumiem Twoją postawę, jest ona racjonalna.