Wpis z mikrobloga

Moja pierwsza edycja tej zabawy ale fajnie bo pokryła się troszkę z zainteresowaniami i zmotywowała do wyjścia z domu.

1. Za pomocą tutoriali dostępnych w Internecie napraw coś w domu.
2. Wybierz się na jesienną wycieczkę z miasto - las, tereny wiejskie, jezioro, góry - ważne, by wyjechać z miasta. Zabierz jedzenie, termos z herbatą, ciepłe ubrania. Zabierz kogoś ze sobą. Spędź miło czas. Pamiętaj o fotorelacji. Zrób zdjęcie szerokokątne, zdjęcie miejsca, w które się wybrałeś, zdjęcie makro jakiegoś ciekawego małego obiektu z tego miejsca. Pomyśl o zdjęciach, jako czymś nieprzypadkowym. Po ich zrobieniu zadbaj o to, aby było wyprostowane, dobrze przycięte, z odpowiednią obróbką. Przygotuj relację ze zdjęciami.
3. Ugotuj/upiecz/przyrządź całodniowe menu, którego tematem będzie dynia (min. 3 posiłki).

Wybrałem się z psem za miasto, do lasu na biwak. Załączam mini-relację typu fotograficznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety nie mam sensownego obiektywu makro i nic nie wychodziło ale załączam za to zdjęcie psa.

#mirkowyzwanie #bushcraft #las #wycieczka
przodowyryl - Moja pierwsza edycja tej zabawy ale fajnie bo pokryła się troszkę z zai...

źródło: comment_1635953838EIAs4tNlV6LEty58pSNVzI.jpg

Pobierz
  • 7