Wpis z mikrobloga

LOL, domek na drzewie ma wpisany Exit na "31 Dec 2023"


@piotrveyner: no właśnie - wychodzi na to, że będzie jeszcze 2 lata sprzedawany - a doskonale pamiętam, że jeszcze jakiś czas temu był tam grudzień 2021.

ciężko uwierzyć, żeby taki hiciorek był w sprzedaży tylko przez 1,5 roku, w oficjalnym sklepie jest chwilowo niedostępny


@dziacha: ideas ma to do siebie, że (przynajmniej przed pandemią) zestawy były sprzedawane 14-16 miesięcy
@Qullion: ja właśnie mam dwie barakudy, zastanawiam się czy ich nie sprzedać przed świętami, aby w przyszłym roku odkupić xD
Kuźnie mam na razie tylko jedną, na prywatne potrzeby :)
@damw dzięki tej stronie najlepiej sprawdzać który zestaw będzie nie dostępny już? Jak najlepiej sprawdzać zestawy LEGO "pójdą" w zestawy kolekcjonerskie?
@gienon: tak mi się wydaję, że to niezłe źródło wiedzy jest na ten temat.
Ten feature z datą wycofania jest całkiem nowy, więc ciężko powiedzieć jak bardzo dokładny jest. Ale brickset korzysta ze specjalnych baz dostarczanych przez Lego, skąd wyciągają te wszystkie dane - jest więc szansa, że będzie to całkiem dokładne.
Przed chwilą sprawdziłem 42083 i tam też data wycofania jest 31.12.2021 i zestaw już miał labelkę Ostatnie sztuki w