Wpis z mikrobloga

Siema :)
dostałem takie zadania:

1. Masz do pracy kilometr czy dwa? A może dla odmiany przejedziesz tę trasę rowerem? 5 dni dla "Zdrowia"!
2. Wejdź w buty drugiej osoby - spróbujcie rzeczy, które zazwyczaj robi druga osoba (obowiązki, hobby).
3. Zrób kolaż jesiennych zdjęć z wycieczki po lesie.

Na jesienne wycieczki po lesie zabrakło pogody, a jak ew. była pogoda to albo ja albo dzieci byliśmy chorzy. To samo z rowerem... jak kiedyś jeździłem 5 dni dla zdrowia, to nie uczestniczyłem w mirkowyzwaniu :P (ale serio jeździłem więcej niż 5 dni :P)

Wybrałem zadanie wejścia w buty drugiej osoby. Na moment wcieliłem się w mojego starszego 5-letniego syna. Młodszego czasem słychać w tle :P Spróbowałem rzeczy, które starszemu sprawiają radość, obowiązki typu ścielenie łóżka i tak robię ;) Myślę, że w dzieciństwie cieszyły mnie podobne rzeczy, uczestniczę też często w tych jego przyjemnościach na co dzień, ale przyznam że czułem dreszczyk emocji jak kupowałem sobie swoją gazetkę LEGO czy otwierałem nielegalnie bez niego kinder niespodziankę :P :P :P Dodałem też wątek eko - tzn. sortowanie odpadów, którego młodego uczymy.
Aleeeee... Ogólnie mam sobie do zarzucenia, że coś strasznie sknociłem przy wideo.
Zmieniłem ostatnio telefon, on w zależności od trybu nagrywania wybiera różny framerate i rozdzielczość, nie zadbałem żeby to uspójnić, całość montowałem w nocy z komórki pierwszy raz w Adobe Rush (nie mam jak działać w nocy na kompie, bo młodszy się budzi itd.), udało się wyeksportować plik, ale wyszła kaszana i na części ujęć obraz skacze, na części nie... Niestety nie mogę drugi raz odpalić tego projektu na telefonie, ładuje się w nieskończoność. Coś się źle zsynchronizowało z Adobe Creative Cloud, bo jak odpalam z kompa, to widzę projekt, ale ujęcia nie są tak zmontowane jak chciałem, tak jakby mi się przerwała synchronizacja w pewnym momencie.
No nic, deadline się zbliża, wrzucać trzeba, półtorej minuty może przeżyjecie "skaczącego filmiku" ale idea mam nadzieję jakoś się spodoba :P

#mirkowyzwanie #lego #starwars #oneplus #adobe #kinderniespodzianka
  • 2