Wpis z mikrobloga

Mirki, może ktoś mi pomoże w znalezieniu odpowiedniej dla mnie substancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poszukuję czegoś co
- przeokrutnie śmierdzi
- opary są cięższe od powietrza i zasięg "rażenia" 3-4 metry.
- opary nie powinny stanowić zagrożenia (dla zdrowia czy być łatwopalne) - chodzi o zrobienie nieszkodliwego, choć upierdliwego żartu, a nie zatrucie
- żeby dało się to legalnie kupić i nie kosztowało więcej jak kilka stów

Myślałem nad czymś jak kwas masłowy albo woda amoniakalna, ale nie wiem czy sprawdzą się w takim wykorzystaniu.

#chemia
  • 54
@shiverr: dziegieć, kupisz w byle zielarskim, to jest taka czarna gęsta maź, destylat z żywic, węgla itp. xD #!$%@? oscypkiem, starą skarpetą, ogniskiem i właśnie smołą.
Plusy:
-tani, łatwo dostępny, wydajny (wystarczy serio odrobina)
-zasięg rażenia duży, utrzymuje się długo w pomieszczeniach, a jeszcze bardziej na przedmiotach
-naprawdę można się zrzygać xD
-jak ktoś cierpi na łupież/łzs i sobie z nim nie radzi, to od razu można sobie zaaplikować bo to
cały domek może nimi #!$%@?ć przez dłuższy czas


@DiscoKhan: Nie wiem, może podczas otwierania jest takie efekt. Jak otwierałem na zewnątrz a potem normalnie leżały na talerzu w domu i dramatu nie było
@tigga: w domu, na dworzu wiadomo, że się to koniec końców rozwieje ale na chacie jak otworzysz do zasłonki do prania itp. jako złośliwość w samym domu spoko ale przy mieszkaniu to będzie uciążliwe dla sąsiadów.