Wpis z mikrobloga

Mnie to wali xD a covidianie już zesrani są :D


@Mikuuuus: oni są przerażeni że tak mało bo nie będzie pretekstu do zamordyzmu i certyfikatów jak zaraz będzie spadać.
  • Odpowiedz
@Mikuuuus: dla mnie może być nawet milion dziennie, mam to wszystko w dupie. więcej ludzi zginęło z powodu debilnych ograniczeń do służby zdrowia, gospodarka coraz gorzej zipie, a ludzie prędzej umrą w wypadku samochodowym. szopka zorganizowana przez władców tego świata
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: Zastanów się dlaczego w każdej #!$%@? książce o medycynie jak i farmakologii, jest informacja co jest przyczyną utraty węchu i smaku ale w momencie jak test pcr wychodzi pozytywny to nagle wszyscy lekarze i medycy dostają amnezji. Dlaczego nikt nie bada pacjentow chorujących aby porównywać wyniki że zdrowymi ludźmi? Przeciez tam wyjdzie sporo danych wskazujących na to jak ukierunkowac leczenie objawowe. Jeśli masz skurcze cały czas to #!$%@? wszyscy
  • Odpowiedz
@Bigbluee: ale to tak nie dział, nie znamy mechanizmów powodujących utratę węchu i smaku przy covidzie ani przy innych zakażeniach wirusowych to nie występuje dlatego nie ma leczenia objawowego. Mają leczyć jak przy poparzeniu górnych dróg oddechowych, bo wtedy też nie masz węchu?
  • Odpowiedz
znamy mechanizmów powodujących utratę węchu i smaku przy covidzie


@czy_pisiont: Za utratę węchu i smaku odpowiada to samo co w innych tego typu przypadkach. A wiadomo to stąd, że ludzie SAMI to zbadali bo właśnie lekarze mówią tak jak ty. Nie wiemy i nie chce nam się nad tym myśleć. To jest covid więc olaboga respirator nas uratuje.
  • Odpowiedz