Wpis z mikrobloga

Darmowe konsultacje.

Ponieważ niedługo znowu będzie dostępna medyczna marihuana w aptekach, a dokładniej Cannabis Flos THC 20% CBD 1% (Aurora) i Cannabis Flos THC 22% CBD 1% (Aurora), warto pomyśleć o recepcie.

Jeżeli macie pytania związane z medyczną marihuaną, receptą itp to pytajcie śmiało, chętnie odpowiem. Również mogę doradzić gdzie i jak uzyskać taką receptę.

Jeśli nie jesteś pewny czy to lek dla Ciebie, opisz mi swoje problemy to Ci powiem, czy wgl warto interesować się tym temat.

Najlepiej zadawać pytania w komentarzach, ale dla bardziej wstydliwych na priv tez odpowiadam :)
#marihuana #thc #cbd #wykopjointclub #medycyna #narkotykizawszespoko
  • 39
  • Odpowiedz
@Dyspenseria: mam 2 osoby i nie wiem czy mogą zażywać. Pierwsza osoba choruje na astmę alergiczną i ma alergie na roztocza, kurz, pyłki traw, zwierzęta i nie wiem czy może waporyzować zioła i susz. Druga osoba choruje na nadciśnienie tętnicze i powiększoną komorę serca i zażywa stosowne leki. Ta osoba zastanawia się czy może zażywać produkty cbd (olejek).
  • Odpowiedz
@przegrywka01:
Co do osoby nr jeden to THC ma działanie rozszerzające oskrzela, więc pomagają oczyścić.
Sam miałem alergie na pyłki roślin i zwierząta. Spożywałem konopie i nic mi nie było, alergie mi przeszły, a ich nie leczyłem. Na astmę mój znajomy pali i mu pomaga w czasie wysiłku.

Co do osoby nr dwa. CBD wykazuje właściwości obniżające ciśnienie, wiecz co do chorób nie ma przeciwwskazań. Jedyne przeciwskazania jakie mogą wynikać to
  • Odpowiedz
@Dyspenseria detoks jakoś mnie nie przekonuje. Poczekam jeszcze może jakiś lepszy sposób ktoś wymyśli ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio to jakie są teraz ceny? I które kwiatki poleciłbyś na barometry w kiedyś połamanych kościach? I jakie dawki? I czemu jeszcze nie mogę swoich kwiatków na parapecie hodować?
  • Odpowiedz
@Neuroatypowy: teraz będą nowe ceny podobno niższe. Wcześniej płaciłem 54zl/g.

Z tych dwóch to aurora 20 plus CBG z mojego sklepu dla mixu. To strasznie mocna indica i ciało jest upalone, a umysł trzeźwy. W połączeniu z cbg, zaczyna fajnie działać też na umysł :)

Aurora 22 to moim zdaniem pomyłka jak na medyczną marihuane.

Red no 2 to takie typowe ziółko na dobry humor, ale obecnie niedostępna :(
  • Odpowiedz
Z takich pytań, które są dość ważne:

Wizyty u lekarzy z poradni leczenia mm są online.

Przepisują od 10 do 30g na miesiąc. Czasami więcej.

Po wizycie lekarz zalecił zakup Waporyzatora (mam niskie ceny, więc zapraszam) oraz olejku CBD. Więc to są dodatkowo koszta.
  • Odpowiedz
@Dyspenseria pomyłką jest że A20 jest opisana jako sativa a wgniata w fotel ¯_(ツ)_/¯ a mixować z cbd i z cbg próbowałem i niestety Golden Virginia wygrywa... A z kolei jak tytoń, to skręty, a nie wapo... Niby używam filterków węglowych, ale i tak bardzo chętnie bym przeszedł w tą jeszcze zdrowszą stronę. Dobrze wiedzieć, że w lbn masz sklep, bo to całkiem niedaleko i jak nie masz nic przeciwko, to jak
  • Odpowiedz
@Neuroatypowy: Zapraszam :) A20 jako Sativa? Toż to indica typowa. A22 to Sativa i tu się zgodzę, jedna z mocniejszych jaką miałem okazję próbować.

No ja palę z CBG, ale tylko tym moim. Teraz niedługo będę miał kolejne fajne cbg z hodowli z Lublina, btw jutro tam jadę i jak się uda (czasowo) to porobie parę zdjęć dla wykopków. Niech zobaczą jak wygląda współczesna hodowla konopii.
  • Odpowiedz
@Dyspenseria nie wiem jakim cudem, ale mam wrażenie, że moją a20 ktoś podmienił i teraz jest dużo lepsza niż na początku ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobra nie będę Ci zawracał głowy dzisiaj, bo zaraz zacznę jęczeć, że chcę jutro jechać z Tobą (xD), tylko odezwę się jak będę do lbn jechał. Dzięki i miłego wieczoru
  • Odpowiedz