Wpis z mikrobloga

@Musiek_: Ja mam pytanie do komisarza - czemu dokonując zmian w składzie, pojawiają się one dopiero następnego dnia? Zrozumiałe jest to, jeśli bierzemy gracza, który gra już swój mecz, natomiast chodzi mi o sytuację, gdzie bierzemy do zespołu graczy, którzy dopiero mecz mają rozegrać, za gracza, który tego meczu aktualnie nie gra.

Drugi raz mam taką sytuację, a zwłaszcza pod koniec sezonu może być to irytujące ;<
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wojt_ASR_: bo marudzili na koniec zeszłego roku, że można brać FA bez żadnych ograniczeń, to miało to przystopować to.
W sumie to ja odpaliłem tylko ligę, to dałem standardowe ustawienia, zostało tylko 2 F zamiast 2 centrów.
@sam_gold: no ale przecież to nic nie zmienia xdd Cały czas jest 5 addów/tydzień, no i to chyba właśnie spoko, że liga może być dynamiczna, zwłaszcza przy takim szalonym drafcie jaki mieliśmy?

Tak jak piszę, te addy i tak łatwo można wykorzystywać, natomiast dla mnie to trochę zabija fun z gry. Czasami można dodać jakieś spekulacyjne addy, gdy są podawane S5, a tak no to lipa z tym jest. No i