Wpis z mikrobloga

@marv0oo no właśnie tak z tydzień obserwowałem jego strimy i gadał że jak u kogoś pracujesz to jesteś niewolnikiem bo musisz pracodawcy swój czas poświęcić. Typ jest odklejony od rzeczywistości chyba od tych kwasów XDD
@zbonomt: On raz #!$%@?ł że u niego zostają tylko tacy ludzie którzy myślą podobnie do niego, więc nie dziw się, że tam zostają tylko nieudacznicy życiowi jego miary. Chłop śmieje się z ludzi którzy pracują, chwali się że śpi do 14, utrzymuje go jego syn, chwali jedzenie ze śmietnika i ogólnie dużo #!$%@? bzdur a jak tylko podasz jakiś argument który mu się nie podoba to ty nic nie wiesz o
bo jak pracujesz na etacie dla kogoś to imo jesteś niewolnikiem xD


@ellenfelek: masz typie ograniczone myślenie xD jakbym był niewolnikiem to bym robił TYLKO za dach nad głową i jedzenie i nic więcej to raz
Dwa - Jakbym był niewolnikiem to bym NIE MIAŁ PRAWA rzucić roboty w cholerę, a ja mam ten komfort, że jak coś by mi mocniej nie pasowało to sobie znajdę inne miejsce zatrudnienia i elo.
@marv0oo: to ty masz ograniczone myślenie xD zajebisty komfort, możliwość wyboru pracodawcy na którego będziesz tyrał, a spróbuj sobie zrobić dluższe wolne bez urlopu gdy będziesz miał na to ochotę, bądź nie przyjść jutro rano do pracy, bo masz ochotę się porządnie wyspac a masz akurat ranki, to 10 nowych jest na twoje miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kawał komfortu!
na którego będziesz tyrał


@ellenfelek: znowu xD tyrać to może robol na budowie jak ma wykształcenie podstawowe. Co to w ogóle znaczy według Ciebie "tyrać"?

a spróbuj sobie zrobić dluższe wolne bez urlopu gdy będziesz miał na to ochotę, bądź nie przyjść jutro rano do pracy, bo masz ochotę się porządnie wyspac a masz akurat ranki,

No tak, lepiej być bezrobotnym brudem jak Irek, żyć na koszt własnego syna, mieszkać w
@marv0oo: nie, dla mnie praca to zwyczajnie nie jest wolność. w dupie mam irka w tym momencie, bo bycie bezrobotnym bez grosza przy dupie to #!$%@? a nie życie, chodzi mi o coś takiego, że powiedzmy mam dziś ochotę pójść do muzeum lotnictwa to #!$%@? nie pójdę do muzeum lotnictwa, bo muszę iść do pracy xD straciłem robotę podczas pandemii i od tamtej pory zarabiam zdalnie, i dziś nie zamieniłbym tego