Wpis z mikrobloga

Mirki korzystał ktoś z was z tych stron które wypisuje recepty? Mam nawrot nerwicy tak duży ze podczas zasypiania w momencie kiedy już usypiam zrywam się z łóżka z wrażeniem bezdechu. Dokładnie jakbym się topił. Kilka razy w nocy. Jestem zmęczony bo trwa to już ponad dwa tygodnie. Miałem drobny uraz klatki piersiowej, zrobiłem rtg zebra całe, płuca całe. ból praktycznie ustąpił ale pojawiły się problemy ze spaniem. Kiedyś tez to już miałem jakieś 5 lat temu i samo przeszło ale teraz już się boje iść spac bo to #!$%@? trudne odczucia. Brałem serte kiedyś rok, trittico pół roku, a ostatnio pół roku Brintellix i było spoko. Teraz jestem bez leków, doraźnie xanax ale chyba muszę wrócić do tabletek, czytałem o wenlafaksynie bo podobno jest dobra a jest o wiele tańsza niż Brintellix. Chciałbym zapytać czy na którejś z tych stron zostanie mi przepisane lekarstwo bez posiadania dokumentacji medycznej od psychiatry bo takowej nie posiadam. #pytanie #medycyna #erecepta #psychologia #psychiatria #depresja #nerwica #lekarz
  • 9
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam Korzystałam dwukrotnie i dodam, że nie była to typowe zamówienia na tabletki anty.
Na części z tych stron od razu dostałam informację że tej grupy leków mi nikt nie przepisze (nasenne) Ale poszperałam i znalazłam, choć musiałam dodać w załączniku informacje z ikp o zrealizowanej recepcie na dany lek.
Czyli reasumując, jeśli brałeś kiedyś lek to powinni wystawić, jeśli nie, to marna szansa.
  • Odpowiedz
@mirelle: Na nfz w kwietniu, a prywatnie w #!$%@? drogo i też trzeba czekać. Poszukam jeszcze ewizyt gdzies w polsce może się uda coś znaleźć tym bardziej że ja mam rozpoznanie i w sumie to chodzi mi tylko o recepty na nowy lek.
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: Ciesz sie, że masz xanax żeby sobie doraźnie pomóc. Też mam nawrót tej #!$%@? - duszności, wszystko mnie boli, mięśnie pospinane, fale gorąca, zawroty głowy, bezsenność itd. Jestem w delegacji, hydroksyzyna nie pomaga, a nic innego nie mam i tak sobie leże w hotelu zapatrzony w sufit. Do mojego psychiatry nie dość, że podniósł ceny i już 250 za e-konsultację to jeszcze najbliższy termin na 25 listopada. Nie wiem już
  • Odpowiedz
@tojamatteusz: Idź do apteki i poproś aptekarz może wystawić receptę jak i lekarz pierwszego kontaktu tez może na ewizycie. Mi xanax wypisała pani doktor internista bo powiedziałem ze mi opakowanie wystarcza na rok, ze nie chce tego brać ale czasem muszę itp. A w ogóle to weź teraz od psychiatry swojego zlecenie pisemne na wypisywanie recept i pani doktor pierwszego kontaktu będzie Ci recepty wypisywac bez problemu.
  • Odpowiedz