Wpis z mikrobloga

Pamiętacie naparzanie w tego multika? Ale to było dobre. Szybka giereczka przy której się szlifowało refleks. Do dzisiaj pamiętam większość plansz. Tricki a raczej bugi gdzie można było po pionowej ścianie spamując odpowiednio spację włazić na pod sam sufit i strzelać do graczy czy też wejść w teksturę schodów i nabijać kille będąc bezpiecznym od kul czy wybuchów. TDM też były bekowe gdy w szybie wentylacyjnym jakiś koleś był zamulony reszta drużyny czekała aż op przejdzie a tu leci granat i 7 graczy padało na cyce.
HV Penetrator to była best brońka.
Rozstawianie min, strzelanie w jednym kierunku a w drugim deszcz granatów i to wszystko w biegu.

''Zamachowcy'' czy ci unarmed kopiący po mordach.
Wiem że fani ''aktywowali'' fear online/combat ale jak w 2019 pobrałem tą zawartość to servery były puste jedynie z jednym graczem sobie pobiegałem nostalgicznie po planszach i coś pogadałem a tak to kupa.
Ps. Gdzies na płytkach mam dosłownie z 5 screenshotów z punktacją po deathmatchach jedyna pamiątka jaka pozostała.
#fear #fearonline #multiplayer #kiedystobylo #gry
PeriodFromVaginax9 - Pamiętacie naparzanie w tego multika? Ale to było dobre. Szybka ...

źródło: comment_1635859659GVoDzrz0rJ1nQonbnm7sRj.jpg

Pobierz
  • 1