Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TenXen47: które to czytanie? Przy 1 uważam że każdy projekt obywatelski powinien być dopuszczony do debaty.

Ok widzę że poniżej jest obrazek z 2. Popieranie w nim już mnie brzydzi...
@TenXen47:
Mnie nie dziwi że konfederacja tak głosuje, jest to zgodne z tym co głoszą...
niestety większość (mam nadzieję żę tak jest) z głosujących na konfe popierało ich program gospodarczy, odrzucając tę część poglądów prawicowych, a tak się wszystko potoczyło że aktualna polityka sporo miesza w tych aspektach kulturowych

Niestety ale Konfederacja czy też jej dziadkowie często przyznawała że ma coś wspólnego z ***
lokalny polityk do rady miasta dostał się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Herubin: wszystkie obywatelskie powinny byc normalnie procedowane pod glosowanie - niezaleznie, jak bardzo sa bzdurne. Miejmy choc odrobine demokracji w tym kraju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dafto: Stąd uważam że pierwsze czytanie powinno być zawsze za. Każdy projekt choćby najbardziej kretyński powinien być poddany dyskusji bo jest za nim znacząca liczba obywateli których głos powinien być wysłuchany.
Ale syf z TK ropoczal sie jeszcze za PO. No


@KomentatorTramwajowy: ale o tym, że jeszcze sprawnie działający Trybunał sam swoim własnym orzeczeniem zniweczył CAŁY syf, który zrobiło PO, to już nie wspomniesz. Tak samo jak o tym, że:
1. Szydło, nie mając ku temu żadnego konstytucyjnego ani ustawowego upoważnienia, postawiła się w roli nadtrybunału i wstrzymała publikację powyższego wyroku i jego wykonanie - tylko po to, by mieć pretekst do