Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy tagowicze oglądali serial „Co robimy w ukryciu” (szczerze polecam) ale dla mnie Ekorafałek to czysty przykład Wampira Energetycznego niczym Colin. Znienawidzony przez wszystkich mamisynek i malkontent wpieprzający się tam gdzie go nie chcą aby żywić się ludzką niedolą i krzywdą, zawsze przekonany o swojej racji którą przedstawia smętnie i powoli po to aby wywołać jeszcze większą agresje. Wampiry Energetyczne mogą chodzić w świetle słonecznym więc nie mam wątpliwości z kim mamy do czynienia #kononowicz #patostreamy
Pobierz Walter1944 - Nie wiem czy tagowicze oglądali serial „Co robimy w ukryciu” (szczerze p...
źródło: comment_1635855786PDpz4wKiZQmq5RINqBEQGI.jpg
  • 5
@Walter1944: Rafał żyje w rzeczywistości w której wcale nie jest on zniewieściałym nieudacznikiem, a eleganckim, zaradnym i przedsiębiorczym geniuszem. Jego syndrom wyparcia jest potężny, bo gdyby dotarła do niego kim jest a kim mu się wydaje, że jest to koniec tego byłby tylko na sznurze. Co do jego ubioru, to wśród chorych psychicznie często dominuje syndrom tzw. tani Armani, gdzie nic do siebie nie pasuje za to wszystko powinno podkreślać wspaniałość
Pobierz Pethaf - @Walter1944: Rafał żyje w rzeczywistości w której wcale nie jest on zniewieś...
źródło: comment_16358576748SsBAjhNspirRGMaAoS3Zl.jpg
@Pethaf: Ja myślę, że jest świadom tego jakim jest przegrywem. Na to wskazują te ataki jak np. do Olgierdano czy innych powtarzał, "nikt ciebie nie lubi, ty nieudaczniku, jesteś śmieciem, wszyscy się z ciebie śmieją" i to wielokrotnie było wypisz wymaluj jego samoocena. Powinien to mówić do lustra i raczej musi wiedzieć jakim jest przegrywem i pewnie jak płacze w pokoiku u mamusi to myśli właśnie tak o sobie i zdaje