Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Chcesz być zawsze wołany? Daj plusa tutaj

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...

źródło: comment_1635851065Mjz2nCL0mFb7ROAgevBowo.jpg

Pobierz
  • 22
@najpierw_robic_potem_myslec: No tak, to prawda. Nie biorę poważnie tego wyniku, bo gdyby nie święto, to dziś byłoby na pewno ponad 10 tys. (i tak będzie jutro), ale to wciąż jest oznaka spowalniania. Myślę że wbrew temu co pisze @taior3, tym razem to nie będzie takie chwilowe wstrzymanie tempa. Cały poprzedni tydzień były solidne spadki dynamiki przyrostu i to się raczej utrzyma, tylko pytanie w jakim tempie.
@taior3: Nie chce mi się teraz sięgać do Twoich tabelek, ale serio pamiętasz sytuację, żeby dynamika spadła z prawie 90% do 50% i potem znowu zaczęła długotrwale rosnąć?

@gharman: No właśnie ciekawy jestem. Równie dobrze mogą spłynąć dane z dwóch dni i #!$%@? rekord zgonów i 16 tys. zakażeń ( ͡~ ͜ʖ ͡°)