Wpis z mikrobloga

@peter1616: wchodzisz na kanał sportowy dajesz sortowanie: najpopularniejsze
Marcin Najman 6,5 mln wyświetleń top1
kanał fame mma dajesz sortowanie: najpopularniejsze
Marcin Najman 7.5 mln wyświetleń top1
kanał ebe ebe dajesz sortowanie: najpopularniejsze
Marcin Najman 1,8mln wyświetleń top1
Oprócz tego kanały federacji FFF bez zasięgów, subskrypcji na poziomie 20k wykręciły prawie 4mln. To są fakty
Akcja poszukiwania Stanowskiego, akcja obrony Jasnej Góry... Śmiało stwierdzam że typ jest numerem 1 w Polsce jeśli
@peter1616: co ty bredzisz, on swoją osobą napędza wszystkie konflikty
idzie tam gdzie mu płacą, robi rozpierduche i bierze dużą kasę a to że nie rozwija własnego kanału to fakt i jego strata. Wspomniałem o tym wyżej że podobnie jak na kanale MMA VIP i tych konferencjach brakuje organizacji i oprawy, profesjonalizmu. To samo jest na jego głównym kanale, słabe audio, materiał z telefonu, czas trwania 1-2 minuty.
Ile kanał sportowy
że Najman jest top1 w Polsce na yt


@peter1616: to tylko pokazuje jakim ignorantem jesteś i dodatkowo udowadniasz że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, gdzie napisałem że ma zasięgi największe na yt? napisałem dokładnie

jest numerem 1 w Polsce jeśli chodzi o robienie zasięgów, popularność w memach i anegdotach.

co oznacza że jego zasięgi nie opierają się tylko na yt ale także na portalach plotkarskich, portalach informacyjnych, sportowych,telewizji, memach i kawałach