Wpis z mikrobloga

Gdzie mam iść na praktyki z informatyki jeśli nic mnie nie interesuje i mam depresję?
Jakoś dociągnąłem do 3 roku, ale niczego konkretnego nie potafię.

Kiedyś trochę interesowałem sie sieciami, mam nawet jakiś tam certyfikat, to myślalem albo nad tym albo nad jakąś firmą od administacji serwerami.
Coś tam popatrzę jak ktoś klika w terminalu linuxa, chyba spoko sprawa.

#informatyka #linux #serwery #studbaza #siecikomputerowe
  • 17
Gdzie mam iść na praktyki z informatyki jeśli nic mnie nie interesuje i mam depresję?


@NapadNaApteke: Nic cię nie interesuje czy chcesz się #!$%@?ć?

Idź do jakiegoś serwisu komputerowego.

to myślalem albo nad tym albo nad jakąś firmą od administacji serwerami.


@NapadNaApteke: I tak ci nic nie dadzą do roboty. Jak chcesz coś realnie robić i się nauczyć to dobrze pójść do jakiegoś januszexu. Bo tam chętniej cię #!$%@?ą w
@Kryspin013:

Nic cię nie interesuje czy chcesz się #!$%@?ć?


Mógłbym coś porobić przez tak z 2h dziennie, ale dłużej zaczyna mnie boleć głowa i robię się senny.
A interesują mnie sieci, chociaż mniej niż wcześniej.

Idź do jakiegoś serwisu komputerowego.


Nie no nie po to męczyłem się przez 4 lata na jakichś analizach i algebrach żeby teraz przedmuchiwać kompy z kurzu.
Zwłaszcza że pójdę na darmowe to mogę coś ambitniejszego, najwyżej
Mógłbym coś porobić przez tak z 2h dziennie, ale dłużej zaczyna mnie boleć głowa i robię się senny.


@NapadNaApteke: Nie chcę cię shamować ale co mam ci napisać? Idź do psychologa i jakoś powalcz z tym. Ofc znajdziesz praktyki gdzie nic nie będziesz robił ale no nie wiem czy o to ci chodzi w praktykach.

Nie no nie po to męczyłem się przez 4 lata na jakichś analizach i algebrach żeby
Nie no nie po to męczyłem się przez 4 lata na jakichś analizach i algebrach żeby teraz przedmuchiwać kompy z kurzu.


@NapadNaApteke: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Idź napisz to w CV, polecam od razu gdzieś na początku, aby ułatwić życie osobie która to będzie przeglądała. Może nastaw się na ciągniecie drutów jak na pierwszą robotę "w sieci", no przecież nie myśl że ktoś ci da crona do
@Kryspin013:

piszesz, że możesz nie dać rady pracować więcej niż 2h dziennie.


Nie no zależy od dnia, ale mam takie momenty że robię się senny no i nie ma szans żeby się wtedy skupił na czymś trudniejszym.

Chyba żebym pił kawę czy jakieś energetyki, ale unikam takich rzeczy bo piję alko do oporu co weekend więc w tygodniu staram się żyć zdrowo i w miarę zregenerować

No i pewnie dużo zależy
Chyba żebym pił kawę czy jakieś energetyki, ale unikam takich rzeczy bo piję alko do oporu co weekend więc w tygodniu staram się żyć zdrowo i w miarę zregenerować


@NapadNaApteke: o kierwa. Ogólnie to nie idź w energetyki jeszcze bo podejrzewam, że pogroszysz sobie stan.

No właśnie nie wiem czy pisać maile czy chodzić osobiście jak nie jest daleko?


@NapadNaApteke: Raczej nie ma znaczenia. Ale możesz się przejść i najwyżej
Dzięki wszystkim za odpowiedzi

@Kryspin013: kurde jeszcze dodatkowo mam ten problem że tata jest chory i wymaga opieki w domu, a ja mieszkam na zadupiu za miastem gdzie nic z IT nie ma

Czyli pewnie nie mógłbym dojeżdżać codziennie, a zdalnie to pewnie słabo coś robić na początku z administracji

Blisko są tylko 2 banki, ale nie wiem czy robią tam coś oprócz utrzymania stanowisk, no i czy by mnie wzięli.