Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
Tak jak już Wam kiedyś pisałem moje biuro szeryfa bierze udział w Lego Ideas!
Idzie całkiem fajnie. Również dzięki Waszej pomocy! Wykop dał mi niezłego boosta!

Od tego czasu projekt trochę się zmienił.

Jesli chcielibyście mi pomóc to zapraszam do supportowania i komentowania projektu na Lego Ideas!

https://ideas.lego.com/projects/4172fa25-f0f6-4f6a-ae4e-72fa89c6a898

Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi w Lego Ideas. Co kwartał Lego wybiera projekty spośród tych które osiągnęły 10000 supporterów projekty które wejdą do produkcji.

#lego #chwalesie
l_lucky - Tak jak już Wam kiedyś pisałem moje biuro szeryfa bierze udział w Lego Idea...
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@l_lucky: a nie jest tak że te które mają 10 000 supporterów zostaną poddane ewentualnej analizie i MOŻE wyprodukują wybrane? Coś tam kiedyś czytałem jakiś regulamin czy coś. No ogólnie do tego długa droga jest a Ty napisałeś to w taki sposob jakby jedynym wymogiem było 10k supperterow i cyk kasa leci strumieniami..

Oczywiście popieram inicjatywę i Twój projekt bo jest w pytę, żeby nie było ( ͡ ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@l_lucky: nie czepiam się, to co napisałeś, wiesz, brzmi zbyt łatwo na taki american dream fana klocków (ʘʘ)

Jak oglądałem kilka dni temu jakieś projekty to się zastanawiałem czemu takie jak Twój ("bawialny" dosyć) mają mniej niż projekty typowo do gabloty? Mam wrażenie że Lego kładzie nacisk na display'e kosztem setów do zabawy ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kurlapejter: powodów jest napewno sporo. Pewnie lepsza forma prezentacji, lepsza promocja, większe zaplecze itp. No i często to są świetne projekty :) Lego stawia na bezpieczne projekty. Takie do których nie można się przyczepić. Niestety mój taki nie jest
@l_lucky Projekt jest super. Supportuje od dawna! () Chciałbym spytać, czy jakbyś osiągnął 10000 supportów i spodobałoby się lego to czy mogą oni wprowadzić jakieś zmiany "po swojemu" np. otworzyć tylną ścianę? Czy każdy model, który wchodzi do produkcji jest 1:1 zgodny z oryginałem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jerry56: ciężko powiedzieć. W dalszym ciągu uważam że będzie bardzo ciężko zdobyć 10000 supporterow. A Lego może obawiać się wrócić na Dziki zachód
@l_lucky bali sie wiele lat wrocic do piratow, zamkow w kosmos itd najlepsze serie pokonczyli, w tym wlasnie dziki zachod. Do dzis mam zestaw z wozem z armata, mam recke na moim kanale kamilpictures na yt:) bede trzymal kciuki zeby Ci sie udalo, odemnie pelne wsparcie. Moze nagram odcinekno twoim projekcie zeby wiecejnosob go wsparlo?