Wpis z mikrobloga

W temacie tego znaleziska
https://www.wykop.pl/link/6343409/komunikat-rodziny-zmarlej-pacjentki-z-powodu-wyroku-tk-przylebskiej/

Ja tylko przypomnę osobom, które chcą zwalić winę na lekarzy - W momencie, kiedy przepisy nie są jasne i nie ma gwarancji, że za wykonanie aborcji lekarz nie pójdzie siedzieć, w jakim miejscu stawiacie tych lekarzy, kiedy chcecie, żeby karnie odpowiadali? Jak nie zrobią aborcji, to pójdą siedzieć, a jak zrobią, to też jacyś fanatycy z prokuratury ziobro będą mogli im się do d--y dorwać. To się skończy tak, że w ogóle lekarze nie będą przyjmować kobiet w ciąży i wtedy dopiero będzie rzeźnia. A to wszystko dlatego, bo karakan ku waszej uciesze postanowił, że jego prywatny trybunał konstytucyjny stworzy prawny bubel, który nikt nie wie jak interpretować.

Also śmieszą mnie prawaki, które chcą silnej, niezależnej polski, żeby mnóstwo się dzieci rodziło, które by masowo pracowały w gównopracach ku chwale państwa, a ich wszystkie decyzje póki co zmniejszają tą dzietność xD Będziecie mieć Polskę bezludną, ale przynajmniej katolicką xD
#neuropa #bekazprawakow #konfederacja #4konserwy #aborcja
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trixie: dokładnie, w tej sytuacji co by lekarz nie zrobił to i tak jest przegrany. Abortuje, to mu wykopek roztropek powie, ze mogl tego nie robic i by wszyscy przezyli. Nie abortuje i pacjentka umrze? Hurr durr lEkAzR pOpElNiL bLaD, mogl abortowac, przeciez prawo to dopuszcza!1!!1
  • Odpowiedz
@Trixie: Wcale nie dziwią mnie fikołki wypokowego prawactwa, próbującego przerzucić winę za śmierć pacjentki z katotalibów na lekarzy. W końcu sami wyrażali się z aprobatą o decyzji TK, więc pośrednio są współwinni zaistniałej sytuacji - mając krew na rękach nie przyznają się do błędu tylko będą próbowali ją zmyć, a nie ma na to lepszego sposobu niż zwalenie całej odpowiedzialności na lekarzy, którzy, jakby nie patrzeć, też są ofiarami ich
  • Odpowiedz
Also śmieszą mnie prawaki, które chcą silnej, niezależnej polski, żeby mnóstwo się dzieci rodziło, które by masowo pracowały w gównopracach ku chwale państwa, a ich wszystkie decyzje póki co zmniejszają tą dzietność xD Będziecie mieć Polskę bezludną, ale przynajmniej katolicką xD


@Trixie: To. Dokładnie identyczne przemyślenie miałam dzisiaj - jak chcą zachęcić ludzi do zdrowego zakładania rodziny, jeśli będzie wiązało się to z tyloma obawami?

Też nie rozumiem oskarżania lekarzy,
  • Odpowiedz
Jak nie zrobią aborcji, to pójdą siedzieć, a jak zrobią, to też jacyś fanatycy z prokuratury ziobro będą mogli im się do d--y dorwać


@Trixie: W ogole wybor swojej drogi zyciowej jako lekarz to wydaje sie byc raczej marna opcja
  • Odpowiedz
@Trixie: Dla mnie w ogóle absurdem jest jak przeczytałam dzisiaj na onecie, że sprawą teraz zajmuje się prokuratura. Ale czym się zajmuje? Tym, że lekarze ze związanymi rękami czekali na obumarcie płodu? Znając polskie prawo i działania pana ministra zero, zaraz znajdą że mogli coś zrobić, ale co? Wyrok TK im zabrania przecież aborcji?
  • Odpowiedz
@Trixie: fajny ten postęp medyczny, nie za duży taki, normalnie jak w starożytnej Sparcie ( _)


@bartolomis: dziwne że nie użyli modlitwy do uratowania życia matki i płodu. Skoro medycyna nie jest tak mocno zaawansowana
  • Odpowiedz
@bartolomis: nie. Temat to zmarła z powodu przepisów o aborcji. Niestety nie żyjemy w rzeczywistości gdzie da się to rozwiązać bez aborcji. Klasyczne udawanie głupiego przez katolibanow
  • Odpowiedz
@bartolomis: O widzę że już znasz oficjalne wyniki. Jaka jest normalna procedura gdy płód zagraża życiu matki jak w tym przypadku ? Ale pamiętaj że mówimy o naszej rzeczywistości a nie przyszłości gdzie medycyna każdy problem rozwiązuje w zgodzie z twoim sumieniem
  • Odpowiedz