Wpis z mikrobloga

W temacie tego znaleziska
https://www.wykop.pl/link/6343409/komunikat-rodziny-zmarlej-pacjentki-z-powodu-wyroku-tk-przylebskiej/

Ja tylko przypomnę osobom, które chcą zwalić winę na lekarzy - W momencie, kiedy przepisy nie są jasne i nie ma gwarancji, że za wykonanie aborcji lekarz nie pójdzie siedzieć, w jakim miejscu stawiacie tych lekarzy, kiedy chcecie, żeby karnie odpowiadali? Jak nie zrobią aborcji, to pójdą siedzieć, a jak zrobią, to też jacyś fanatycy z prokuratury ziobro będą mogli im się do dupy dorwać. To się skończy tak, że w ogóle lekarze nie będą przyjmować kobiet w ciąży i wtedy dopiero będzie rzeźnia. A to wszystko dlatego, bo karakan ku waszej uciesze postanowił, że jego prywatny trybunał konstytucyjny stworzy prawny bubel, który nikt nie wie jak interpretować.

Also śmieszą mnie prawaki, które chcą silnej, niezależnej polski, żeby mnóstwo się dzieci rodziło, które by masowo pracowały w gównopracach ku chwale państwa, a ich wszystkie decyzje póki co zmniejszają tą dzietność xD Będziecie mieć Polskę bezludną, ale przynajmniej katolicką xD
#neuropa #bekazprawakow #konfederacja #4konserwy #aborcja
  • 67
@Trixie: Wcale nie dziwią mnie fikołki wypokowego prawactwa, próbującego przerzucić winę za śmierć pacjentki z katotalibów na lekarzy. W końcu sami wyrażali się z aprobatą o decyzji TK, więc pośrednio są współwinni zaistniałej sytuacji - mając krew na rękach nie przyznają się do błędu tylko będą próbowali ją zmyć, a nie ma na to lepszego sposobu niż zwalenie całej odpowiedzialności na lekarzy, którzy, jakby nie patrzeć, też są ofiarami ich zamordystycznego
Also śmieszą mnie prawaki, które chcą silnej, niezależnej polski, żeby mnóstwo się dzieci rodziło, które by masowo pracowały w gównopracach ku chwale państwa, a ich wszystkie decyzje póki co zmniejszają tą dzietność xD Będziecie mieć Polskę bezludną, ale przynajmniej katolicką xD


@Trixie: To. Dokładnie identyczne przemyślenie miałam dzisiaj - jak chcą zachęcić ludzi do zdrowego zakładania rodziny, jeśli będzie wiązało się to z tyloma obawami?

Też nie rozumiem oskarżania lekarzy, którzy
Jak nie zrobią aborcji, to pójdą siedzieć, a jak zrobią, to też jacyś fanatycy z prokuratury ziobro będą mogli im się do dupy dorwać


@Trixie: W ogole wybor swojej drogi zyciowej jako lekarz to wydaje sie byc raczej marna opcja
@bartolomis: Wyżej już napisałem, technologia może być na poziomie tej ze Star Treka, ale nic to nie da jeżeli nie będzie można jej użyć ze względu na oszołomstwo z tekstami religijnymi na ustach. Nikt nie będzie niepotrzebnie nadstawiał karku jeśli nie będzie pewny że to co robi, jest zgodne z prawem/jakiś oszołom "rządzący" krajem się do niego nie #!$%@?. Ty niestety tego nie rozumiesz i nigdy nie zrozumiesz.
@bartolomis: Jaka konkretnie procedura jest stosowana przy zagrożeniu życia matki z powodu płodu. Jaka konkretną, nie jak typ procedury, nie czego nie stosujemy ani bez odwołań do technologi przyszłości
@suluf: nazwa procedury zależy od szpitala, ale rozumiem, że jak złamiesz nogę to lekarz ma ci ją amputować?


@bartolomis: Mówię o bardzo konkretnej sytuacji. Co się robi kiedy życie matki jest zagrożone z pwodu wady płodu. Jak w sytuacji która miała miejsce.
Nie, dzięki konowałom


@bartolomis: Co zabiło tą kobietę, konkrety. Bezpośrednia przyczyna śmierci

@suluf: nie da się zabić tego kto umarł, ergo aborcja była zbędna


@bartolomis: Czy ty sądzisz że zmarłe płody są wchłaniane przez organizm matki ?
Aborcja to zabicie ŻYWEGO dziecka, lub jak nazywa lewica płodu


@bartolomis: Co się robi kiedy to żywe dziecko (w ciele kobiety) zagraża życiu matki jak w przykładzie tej zmarłej kobiety.

@suluf: bezczynność lekarzy


@bartolomis: Masz rację, zamiast dokonać aborcji bali się prawa, martwy płód wywołał sepsę i kobieta nie żyje, teraz rodzina została bez matki. Ale przynajmniej w zgodzie z TWOIM sumieniem
@suluf: to w końcu żywe czy obumarłe? Bo żywych się leczy


@bartolomis: przed śmiercią organizm musi być żywy. Podstawy biologi

Aborcja na martwym płodzie? Coraz bardziej się plączesz


@bartolomis: Jakby przeprowadzono aborcje na żywym płodzie to by ją martwy już płód nie mógł zabić.

więc, jak należy zareagować kiedy mamy do czynienia z płodem który z powodu wad genetycznych nie może być dotrzymany do rozwiązania ciąży i w efekcie
@suluf: to ty piszesz raz tak, a raz siak, trollować trzeba umieć


@bartolomis: Cały czas pisze o tym samym i zadaje to samo pytanie. Twój brak zrozumienia nie ma tutaj nic do rzeczy. ponawiam po raz kolejny pytanie. Jak należy postąpić w tej sytuacji. Płód który zagraża życiu matki, jak to rozwiązać. Podpowiem ci, nie da się wyleczyć śmierci a posiadanie martwego organizmu w swoim ciele jest niesamowicie niebezpieczne.

Mówisz,
@suluf: jeśli nie żyje to nie da się zrobić aborcji


@bartolomis: cały problem rozchodzi się o fakt że czekali aż umrze i zabiło to tez matkę. Cały czas mówię o czasie przed śmiercią płodu i matki. Aborcja jej nie ożywi

Poronienie nie jest aborcją ani jak się urodzi martwe dziecko

Plączesz się


@bartolomis: skaczesz wokół tematu jak możesz ale po raz kolejny. Jak należy postąpić w tej sytuacji. Płód
@suluf: jak żyło to mieli leczyć


@bartolomis: Jak się leczy wady letalne płodu ?

Napisałeś, że martwy zagrażał, więc nie trolluj


@bartolomis: I wyjaśniłem ci parę razy o czym konkretnie mówię, zanim płód zmarł i uśmiercił matkę to żył i było podejrzenie że to się wydarzy ale prawo sprawiło że nie rozwiązano tego wcześniej i nie uratowano matki

Co jest bezpieczniejsze wpaść pod pociąg czy położyć nogę pod nadjeżdżający
Nic nie zrobili, więc wina konowałów


@bartolomis: Wiem, powinni byli wykonać aborcję i usunąć płód zanim jego śmierć spowodowała sepsę. Cieszę się że w końcu doszliśmy do prawidłowych wniosków.

Powiadomię twojego ubezpieczyciela o twoim podejściu do tramwaju


@bartolomis: że w przypadku pewnej śmierci lub kalectwa lepiej jest wybrać kalectwo ? Można też unikać obu tych wypadków.