Wpis z mikrobloga

@artur7177 I mam wrażenie, że osoby, które się z takich powodów zaszczepiły, najbardziej ieja się z nieszczepionych argumentami hehe boi się zastrzyku, hehe Bilgejtsmnieszpieguje i 5g.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Ranger: tak, tak. Oddałem ponad 20 litrów krwi dlatego nie szczepię się bo boję się zastrzyku. XD

Musicie się barezie starać.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Żeby wyjechać na wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@taktoto: gdyby nie wyjazdy to u nas "wyszczepienie" było by na poziomie pewnie 20-25% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@artur7177: dokładnie, sam bym się w życiu nie zaszczepił gdyby nie problemy z wyjazdami za granicę.
  • Odpowiedz
@przemyslaw-priemek: tak, chroni przed zarazeniem ale w ograniczonym zakresie, szczególnie przy nowych odmianach. Natomaist przed ciężkim przebiegiem i śmierciąchroni w bardzo dużym stopniu co doskonale pokazują dane. Tak, szczepionka uratowała życie i zdrowie ogromnej liczbie osób. To są proste fakty. Negując je po prostu się ośmieszasz
  • Odpowiedz
ten uczuć kiedy jesteś idiotą i sugerujesz, że nie jest to bezpieczna i przebadana szczepionka


@szybki_zuk: jeżeli tak jest to powiedz czemu ani producent ani żaden kraj który ją stosuje nie chce wziąć odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne których przecież nie ma i nie będzie bo szczepionka jest przebadana i bezpieczna? Przyznaj się, że się zaszczepiłeś i mocno wypierasz takie myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak, tak, oczywiście.


@przemyslaw-priemek: A czylidane o zgonach są fałszowane tak? No powiedz coś, kto i jak zorganizował ten spisek? Czy umiesz tylko negować, nie wiadomo właściwie co i na jakiej zasadzie? xD

jeżeli tak jest to powiedz czemu ani producent ani żaden kraj który ją stosuje nie chce wziąć odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne których przecież nie ma i nie będzie bo szczepionka jest przebadana i bezpieczna?


@artur7177: Widać,
  • Odpowiedz
Widać, że tak naprawdę nie czytałeś jakie jest prawo w tej kwestii tylko jak leming powtarzasz co ci szury naopowiadały xD

Niesamowite jest to, że wy myślicie, że jesteście oświeceni a reszta ślepo wykonuje jakiś tajemny plan podczas gdy jest dokładnie odwrotnie - jesteście bałwanami, którzy nie potrafią podstawowych rzeczy zweryfikować i powtarzają bzdury wyssane z dupy innych kretynów, którzy nieraz jeszcze na was zarabiają i robią kariery jak Socha czy Zięba
  • Odpowiedz
@artur7177: Typie ale co ja ci mam powiedzieć skoro to pytanie zawiera w sobie po prostu kłamstwo, które powtarzasz jak idiota? xD Nie da się na nie odpowiedzieć. Równie dobrze możesz mnie zapytać czemu krowy latają xD

zytanie portali factcheckingowych gdzie idioci zadają producentowi szczepionki o jej bezpieczeństwo i w ten sposób obalają mity, typowy kuc XD


@artur7177: Tak, dokladnie tak, wszyscy naukowcy na świecie są przekupieni lub są pracownikami
  • Odpowiedz