Wpis z mikrobloga

Dlaczego na marszach LPG nie ma nigdy, ani jednej polskiej flagi tylko tęczowa i europejska i dlaczego prezenterka tvn prawie płacze, bo nie wsadzają do pierdla ludzi, którzy mają #!$%@? na ich dewiacje? Tvn to jednak większe gówno niż tvpis. Nie idzie tego oglądać... Tylko LPG, "uchodźcy" i wiecznie źli Polacy. Nawet o temacie homofobii musieli wtrącić o faszyzmie Polaków, bo nie wpuszczmy imigrantow #!$%@? wie skąd z białoruskiej granicy. Teraz Tomasz Lisek #!$%@? jacy to źli jesteśmy...

#bekazlewactwa #lpg #wolnemedia #stfu
  • 26
@vin42: Ja jestem liberałem, a nie lewusem, ale nie widzę powodu, aby robić coś dla ogółu. Sprawa jest prosta, do praktycznie każdej grupy społecznej mogłem dołączyć dobrowolnie. Chciałem studiować z cywilizowanymi ludzmi na UJ, a nie na jakimś gówno uniwerku w Lublinie, to tam poszedłem, sam zdecydowałem się na współpracę z tymi ludźmi. To samo jest np z klubem bjj. Tworzę tę społeczność, bo sam się na to zdecydowałem. Dumny to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@varres: Czym objawia się ta godność u polaków? XD Bo ja widzę tylko wielkich patriotów, chodzących z racami na MN, a potem wracających na zachód, bo w polsce nie potrafią znaleźć pracy.

@kezioezio: generalizujesz.

A o robieniu czegoś dla ogółu miałem na myśli rząd, a nie ciebie jako jednostkę.