Wpis z mikrobloga

Dlaczego formuła programu się wyczerpała? Otóż wg mnie ten program staje się coraz mniej barwny ponieważ my widzowie nigdy nie otrzymujemy tak naprawdę odpowiedzi na pytanie co tak naprawdę czują uczestniczy. Program z racji koncesji musi wyglądać tak a nie inaczej i to rola Gospodarza do żeniaczki bądź też zamążpójścia jest tu najważniejsza.. Ale ta edycja uwadatnia najwijększe braki...
Uszatek - zobojętniały hrabia, który chyba nie powiedział żadnego sensownego zdania więzi w swym pałacyku 3 fajne dziewczyny z którymi zdaje się rozmawiać tylko przed kamerami.
Starsza pani i jej naprawiacze.. w tym jeden Playboy który już występował w programach TVN
Pieczarka - Instagramerka, która nie chce się spoufalać z chłopami, których wzięła na pieczarfarmę

Kamil akurat dość zdecydowany podobnie jak buchaj Krzysiek
#rolnikszukazony
  • 12
@pyczasty: Pod względem dopasowania do formuły 1 edycja była najlepsza, pod względem oglądalności 5. Teraz za dużo jest kandydatów nijakich, którzy chcą się pokazać albo tych zwyczajnych, prostych, którzy dość szybko podejmują decyzję.
Ta edycja jest najgorsza. Dużo osób starszych, prości rolnicy wymieszani z magnatami którzy z rolnictwem nie mają wiele wspólnego i chcą się pokazać.
@czlowiekbutelka: Dziwię się dlaczego produkcja mu nie podziekowała i zamiast niego nie wzieła kogoś rozerwowego. Słabo się zabezpieczyli na taki przypadek. Poza tym bardzo dużo podejrzanych osób kręci się przy tym programie, atencjusze to bolączka no i emituje to rzecz jasne telewizja reżimowa
@CzatownikzCzatowni wiadomo, to jest bardziej warzywniak i syn warzywniaków (wiadomo ziemie obrabiają iles tam set ha) ale już od kilku edycji wybiera się to co się dobrze sprzedaje ludziom. Choćby nawet wziąć pod uwagę to, ze to dalej TVP i nie pokażą, że na wsi bida z nędza no bo jak to przecież wspaniały rząd
@Adriian321 No nie wiem czy wiesz ale zgłasza się znacznie więcej niż 10 osób. Były uczestnik udzielił wywiadu gdzieś i wspomnial ze rolników zglasza się około 50 z czego w zerowym odcinku masz tylko 10. Załóżmy Niech nawet połowa z 50 odpadnie z powodów np. umów których nie chcą podpisać, z powodu zmiany decyzji czy potrzeb, a choćby nawet z powodu wykrycia jakiejś choroby czy uzależnień to dalej produkcja wybiera najciekawszych
@pyczasty: a czy w życiu tak jest, że od razu coś poczujesz do nieznanej sobie osoby? Większości ludzi nigdy nic takiego się nie przydarzy. Kiedy jeszcze oglądałam ten program, zawsze zastanawiałam się jak w ogóle może stać za nim takie założenie, że obcy sobie ludzie nagle z niczego zapałają do siebie uczuciami i wezmą ślub.
Życie na wsi jest nudne i tak naprawdę to składa się na nie przede wszystkim praca.