Wpis z mikrobloga

Mój zestaw zadań:

1. Wykonaj jesienną dekorację do domu z naturalnych składników - liści, kasztanów, żołędzi, gałązek, suszonych kwiatów. Może to być wieniec, bukiet, stroik czy coś innego.
2. Zrób karmnik dla ptaków z naturalnych materiów. Zadbaj o to zawczasu - niech zima Ciebie nie zaskoczy w tej kwestii.
3. Ogarnij cokolwiek w swoim ogrodzie, sadzie. Może trzeba podciąć gałęzie, pograbić liście, wyciąć stary krzew.

Wybrałam się z mężem do lasu niedaleko naszego domu, gdzie udało nam się upiec kilka pieczeni na jednym ogniu. Ja miałam ogromny wybór składników do mojego zadania, on zrealizował swoje mirkowyzwanie, które wiązało się z odkryciem ciekawej miejscówki ze swojej okolicy, a przy okazji spędziliśmy razem miłe niedzielne przedpołudnie w jesiennych okolicznościach przyrody :)

na zdjęciu: kompozycja z leśnych skarbów w szklanym słoju, na drugim planie nieśmiało wygląda dynia, która zostanie dzisiaj wydrążona na halloween. Na razie moja dekoracja stoi na dworze, żeby każdy pasażer na gapę z lasu mógł sobie ze spokojem wytuptać na zewnątrz.

#mirkowyzwanie #niedziela #rodzina
Pobierz alyaoo - Mój zestaw zadań:

1. Wykonaj jesienną dekorację do domu z naturalnych skł...
źródło: comment_1635687161dvCwN0u9M3CZ8iGHZEXogf.jpg
  • 5
spędziliśmy razem miłe niedzielne przedpołudnie w jesiennych okolicznościach przyrody :)


@alyaoo: ()

Super dekoracja! (ʘʘ)

Ja też w tym roku ogarnęłam, że taki słój można wykorzystać do jesiennych ozdób i napchałam w niego jakieś leśne zdobycze. W pierszej wersji trzymałam w nim małą dynię, ale zaczęła pleśnieć ()
Pobierz faramka - > spędziliśmy razem miłe niedzielne przedpołudnie w jesiennych okoliczności...
źródło: comment_1635699520JIieJh9s1wLP0DGGiMr8X1.jpg
@alyaoo: kiedyś najgorszym miesiącem w roku był dla mnie listopad. Znalazłam sobie zajęcie, które pozwala przetrwać ten ponury czas - tworzenie kartkek świątecznych DIY i wyplatanie makram. Polecam :)