Wpis z mikrobloga

@NiepoprawnyKomentator: Mam LG 55" - gorąco ODRADZAM. I system WebOS i telewizor i mocno zachwalanego PILOTA Magic. Piszę, żebyś się nie naciął. Gdybym kupował teraz to brałbym z Android TV i dopasowującym się oświetleniem tylnym - (jak np. https://www.youtube.com/watch?v=V9pSD5s7vJg&t=249s ) - szczególnie gdy TV wisi na białej, płaskiej ścianie. Dorabiałem do PC, ale chciałbym mieć "natywne" - super sprawa.
P.S> Niestety mam nie OLED i Hz jakieś niskie - wyższe (już
@bialy100k: Dużo Philipsow ma problemy z cloudingiem. Warto zweryfikować konkretny model przed samym kupnem.

@NiepoprawnyKomentator: Jeżeli będziesz oglądał sport lub grał w gry na ps5 to bierz jakiś 120hz i z portami hdmi 2.1. Jeżeli będziesz też oglądał filmy i pod różnymi kątami to bierz z matrycą VA. Jeżeli masz mocno naświetlony pokój i światło pada na tv to ludzie polecają zeby odpuścić oleda i wziąć zwykłego leda/micro leda/uleda/qleda.
Oprócz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sezonowiec1: raczej filmy, yt i bajki dla dzieci. Sportu nie oglądam a konsoli póki co nie planuję. Dopiero jak dzieci podrosną. Salon mam z dużym oknem HS ale mam zadaszoną werandę więc nie jest jakoś szczególnie nasłoneczniony ale też nie zależy mi żeby dopłacać do oled. Czyli generalnie webos i inne wynalazki poszczególnych producentów odpuścić?