Wpis z mikrobloga

@3bolceWmariolce Właśnie legendy używki są rzadko, częściej lecą performery na 4 strunach. Nie mam za bardzo porównania jak jedna seria ma się do drugiej. I z tego co patrzyłem, tak z 2500 za legenda trzeba położyć, używki po 1800-2000, niewiele taniej są nówki performery więc tu mam lekka rozkmine, czy warto iść w używkę z wyższej serii (niektóre coś tam niby miały naprawiane i wymieniane), czy nówkę z niższej.
@Gorejacy_krzak_agrestu: ja mialem wlasnie legend classika 6 na emg dalem 1900 za uzywke i w tej cenie to ciężko znalezc cos z lepszym soundem, akurat spectory wedlug mnie można brac w ciemno bo to dobre instrumenty i zajebiscie sie dogaduja z przesterami, kupilem niedawno ibaneza sr305eb i tez gada porządnie ale z przesterem juz troche gorzej no i ma tylko 34 cale i nawet nie próbuje go zestrajac ew popatrz jeszcze
@mowilemzewroce HB ma jakichś zwolenników? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam trochę bekę z tej marki, począwszy od nazwy (połączenie Harley-Davidsona i Glena Bentona z Deicide?), a skończywszy na typowym chińskim podejściu, by zrzynać wszystko od każdego. Zero swoich pomysłów, ew. jakieś dziwolągi typu główka od telecastera w body warlocka, itd.

No ale najlepiej betony weryfikuje rynek. Wejdź na Allegro czy Olx, wpisz "gitara" do wyszukiwarki, zostaniesz zasypany ofertami
@3bolceWmariolce Jeśli dobrze kojarzę, to 305 jest raczej niskim modelem Ibka? 200 to bodaj ten najniższy. Widziałem kiedyś na talkingbass test 200 czy 250, tragedii nie było, chociaż goście ze studia mówili wprost żeby tego modelu nie brać, bo elektronika szumi i brzmienie kiepskie. Faktycznie, jak grali na tym to w brzmieniu było dużo góry, ale mało mułu. Chociaż kij wie, może to kwestia kompresji dźwięku na YT, a może Twój model