Wpis z mikrobloga

Gowno nas obchodzi koroluk. Dostarcza dobre materiały z cytatami wybranych świrów i sam nigdy nie twierdził, ze jest obiektywny.

Nikt nie poczuje się urażony jak go obrazisz. Jego widzowie to nie prawactwo, które poczuje die w obowiązku go bronić, bo to członek naszego plemienia


@ZaplutyKarzelReakcji: to dobrze, bo krążyły słuchy, że neuropa popiera tego fana kazirodztwa, zoofilii i nekrofilii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś podobno zbierał dużo
Najsmieszniejsze jest to, ze typowy prawak nie potrafi zrozumieć prostego tekstu pisanego. Prawak zobaczy słowo klucz „kazirodztwo” i dostaje małpiego rozumu.


@ZaplutyKarzelReakcji: przecież miałeś się nie obrażać i nie bronić członka własnego plemienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ja tylko napisałem dla jakich zjawisk widzi on miejsce w swoim wymarzonym państwie.

Nawet nie wymagam od ciebie, żebyś przeczytał wpis koroluka o kazirodztwie jeszcze raz, bo wiem, ze
@placebo_:
No ale wg faktycznej definicji tego slowa to praktycznie kazdy moze byc ekspertem.
Tak samo specjalista. W praktycznie kazdej robocie dobrze popracujesz rok z hakiem i masz specjaliste.
Jbc to tego kanalu nigdy nie ogladalem ani 1 filmiku, po prostu chcialem zwrocic uwage, ze typ jak najbardziej moglby spelniac kryteria na te tytuly :v
@paul772: Jego filmiki. Przyznaje że nagrywa o głupotach prawaków, a nie lewaków bo uważa że ci pierwsi są bardziej szkodliwi i mało jest takich kanałów plus sam jest ex-kucem
Jeśli twierdzisz, że to nieprawda to wskaż jeden filmik, w którym koroluk nazywa swój kontent obiektywnym

Wojna Idei z założenie jest kanałem w którym idee mają się ścierać na równych zasadach, więc z założenia ma być to kanał możliwie obiektywny
Wojna Idei z założenie jest kanałem w którym idee mają się ścierać na równych zasadach, więc z założenia ma być to kanał możliwie obiektywny


@yummy157: tyle ze z tego założenia wcale nie wynika wniosek który wyciągnołeś. Szymon stara sie by był jak najbardziej obietywny, ale w kazdym wywiadzie mówi ze nie twierdzi ze jest obiektywny. Zobacz sobie np. wywiad szymona z kfd