Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem przymusu szczepien. Skoro ktoś nie chce się szczepic woli ryzykować swoje zdrowie i życie narażając się na ciezki przebieg covida, to to jego sprawa. Co was obchodzi czyjeś zdrowie? Walczycie o kobiety żeby mogły decydować swoim ciałem to nie bądźcie hipokrytami. Jako lewak śmieje sie z libkow z neuropy
I przypominam MYSLE CZUJE DECYDUJE o swoim ciele i ja powinien decydować czy sie zaszczepie czy nie.
Jak bardzo nienawidzę prawakow tak tutaj was popieram i beka z lewactwa, a właściwie nie lewactwa tylko libkow z neuropy.
#bekazlewactwa #bekazlibka #4konserwy #neuropa
#covid19 #koronawirus
  • 9
@Pterodaktyl17: jeśli nie jesteś zaszczepiony to jest większa szansa zarażenia kogoś innego, np osob wę która nie mogla sie zaszczepić, a jeśli zyjesz w społeczeństwie, to masz też pewne obowiązki z tego wynikające, czy końcu to zrozumiesz, czy to za dużo informacji?
@Rejetn ale zaszczepieni mogą zarażać, chyba nawet nasz rząd zmienil narrację i potwierdzil ze zaszczepieni mogą zarażać
nie zaszczepie sie bo jestem młody covida raz przeszedłem palac papierosy na luzie, mogę przejść I 2 I 3 raz, dla młodego jak ja to lżejsze od grypy, przy grypie miałem gorączkę przy covidzie nie, a szczepiąc sie nie chronię społeczeństwa bo ZASZCZEPIENI MOGĄ ZARAŻAĆ
@Pterodaktyl17: Tak samo jak z pasami bezpieczeństwa. Chronią tylko ciebie. A mimo to i tak dostajesz mandat jak ich nie masz. Po prostu się to komuś opłaca. Dużo jest takich przykładów a wolność i demokracja nie istnieje. Musisz nosić maske i nie ma gadki. Każą nam się smarować gownem to będziemy - a większość ludzi będzie robić to z przekonaniem ze żyją w społeczeństwie wiec trzeba się dostosować.
@ok_ok_nic_nie_wiem: bez pasów możesz zrobić supermana przez szybe i kogoś zabić, ewentualnie z siedzenia z tyłu przelecić do przodu, #!$%@?ć w fotel, uszkodzić innych w pojezdzie etc, więc nie chronią tylko ciebie, ale zydowski spiseg pcha wszedzie pasy bezpieczeństwa, przecież takie pasy muszą być w kazdym aucie, wiesz jaki to jest biznes? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pterodaktyl17: badania gdzieś widziałem, może poźniej poszukam, ale na ukochany chłopski rozum, jak jesteś zaszczepiony, to szybciej radzisz sobie z wirusem i praktycznie nie masz objawów, więc czas transmisji bedzie duzo krótszy