Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić Legiona 5 z RTXem 3060. Będę brał na 90% na raty. W rtv, media expertach etc zazwyczaj mają tylko te z matrycą 120hz. Dużo się naczytałem, że matryca słaba i lepiej wziąć tą 144. Dla mnie to i tak będzie mega różnica z 60hz i 860m, no ale po co żałować potem. Myślałem, żeby w takim razie wziąć na Allegro. Tylko tam nie zawsze piszę. Jest jakiś sposób jak to sprawdzić po kodzie producenta czy coś? Jak wgl z kupno przez Allegro? Nie ma się czego bać?
#laptopy
  • 12
@Barti131: Oooo nice. Tylko kurde liczyłem na raty 0%. Niby mógłbym go wziąć na raz, choć średnio chciałbym tak oszczędności nadgryzać. Do tego teraz tak myślę, zbliża się black friday. Kurde co robić co robić. Już ze dwa lata się zbieram do kupna nowego lapka, a dopiero teraz finansowo stoję tak, że mogę sobie w końcu pozwolić na kupno zabawek dla siebie XD
@Barti131: No dokładnie. Tańsze były po premierze jak teraz mam wrażenie XD
No ja niby nie potrzebuje na już, ale tyle już czekałem, że jak w końcu mam swój hajs i się napracowałem, żeby się dostać na doktorat i mieć te stypendium (w sumie pierwsze własne można powiedzieć zarobione pieniądze) to chciałby człowiek od razu XD Zwłaszcza, że to prawdopodobnie ostatnia taka zabawka. Tego lapka mam 7 rok, więc za drugie