Wpis z mikrobloga

Elo! Mirki spodobała mi się najnowsza odsłona Assassin’s Creed: Valhalla. Pytanko - czy powinienem wcześniej ograć poprzednie części, czy nie ma to znaczenia? Nie grałem jeszcze w żadną część z tej serii. #gry #konsole #assassinscreed
  • 9
czy powinienem wcześniej ograć poprzednie części, czy nie ma to znaczenia?


@Razz: nie ma to żadnego znaczenia, grałem w Origins i Odyssey nie znając poprzednich części - one są dziwnie połączone współczesnym wątkiem którego (mim zdaniem) mogłoby równie dobrze nie być. Maniacy serii, nie bijcie :P
Mógłbym ograć poprzednie ale trochę nie mam na to czasu, no i istnieje ryzyko że zniechęcę się do reszty ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za podpowiedzi, kupię Valhallę na jakiejś wyprzedaży w PS Store i będzie grane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Razz: Jeśli chodzi o tą nową trylogię (Origins, Odyssey, Valhalla), to dla fabuły nie ma w co grać, w sensie wątek współczesny, które je teoretycznie łączy jest kiepski i prawie nie ma znaczenia. Po prostu go wpychają tam na siłę (bo kiedyś, w pierwszych odsłonach miał znaczenie). Natomiast skoro gameplay i fabuła w tych czasach przeszłych Ci się spodobały - to warto pograć, bo one bazują na tym tym samym, tzn.