Wpis z mikrobloga

Co wy chcecie od Janusza. Moim zdaniem rozgrywa bardzo dobrze jak na to jakie ma przyjęcie i na to że doszedł do zespołu. Lepszy od Fabianka. A Shoji to jestem zaskoczony. Po gościu zostało tylko nazwisko. ZAKSA nabrała się na niego jak kiedyś Resovia na jego brata na rozegraniu.
#siatkowka
  • 9
@banan5005: chyba nikt nie jest tak niemądry żeby porównywać Janusza do Fabię, raczej do Tottiego- wtedy można znaleźć zarzuty. co do Shojiego to faktycznie- gra jakby mu się nie chciało
@banan5005 z polskich rozgrywaczy faktycznie jeden z solidniejszych, ale wiadomo, ze jest porownywany do toniuttieto, z reszta sam musial sie tego spodziewac pospisujac z zaksa. Ale brak mu tej magii, takiej iskry, magic touch
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@banan5005: Janusz dobre zagrania przeplata niedokładnościami. O czymś takim jak pipe to chyba nie słyszał i to niezależnie od przyjęcia. Dużo jego niedokładności ukrywają skrzydłowi, niestety nie pomagają mu za bardzo niedokładnym przyjęciem. Piłki do środkowych często za nisko. W sumie to tyle.
@kasieu: W kontekście reprezentacji czemuby ich nie porównywać? Jeżeli chodzi o klub to wiadomo było że do Bena nie będzie miał podejścia. Mogli sobie kupić Brizzarda. Ale z czasem zobaczysz, będą go w Kędzierzynie na rękach nosić i gra tam wsadzi go do kadry
@banan5005: myślałam, że skoro piszesz o tym przy meczu ligowym (bo to tu dostaje po głowie negatywnymi komentarzami) to chodzi o ligę. jeśli chodzi o reprezentacje to pewnie- moim skromnym zdaniem bije Fabiana na głowę. Nie on pierwszy nie ostatni trafi do Kędzierzyna a potem autostrada do reprezentacji, także ja daję mu ogromny kredyt zaufania i nie liczę na to, że będzie Toniuttim 2.0. Z przyjemnością pojadę do domu i będę
@kasieu: haha no dokładnie. Kaczmarkowi wybitnie leży tempo gry Janusza. Nawet jak zdarzy sie za niska to blok jest lotny i z łatwością wciska pod łokcie. Świetne odbicie palcami do tyłu na prawe.