Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #auto #samochody #kierowcy #pytanie

mirki, polećcie mi proszę jakiś rejestrator jazdy do samochodu. chcę żeby rejestrował prędkość + data/czas (czyli z wbudowanym gps), full hd (a nie interpolowanie do full hd), tryb nocny, sensor ruchu, no i inne podstawowe funkcje. jest tego sporo na allegro, ale nawet na zdjęciach widać jak to jest wykonane i strach do ręki brać. ostatnio kumpel z pracy na urodziny dostał niby hd, a nie można odczytać tablicy auta przed.
  • 8
Widzę, że nikt Ci nie pomaga, to ja chociaż coś podpowiem. Mam rejestrator za 150zł nie pamiętam z jakiej firmy, w każdym razie nie polecam. Za wszytko dobre trzeba zapłacić. Ten mój niby ma full hd, ale to gówno, nie ukrywam. Też gówno co widać. Weź sobie coś za 3 stówki wzwyż.
@tomix: dość spore masz wymagania, myślę, że sprostałby im Mio Mivue 388. W PC World 9/2013 było porównanie rejestratorów, które wygrał.

Ja tam wolę rejestrować wszystko telefonem z androidem, grunt by był to model z porządnym obiektywem, no i rozdzielczością co najmniej 720p. Są do tego specjalne aplikacje, moim zdaniem najlepsza jest dailyroads voyager - programowo żadna kamerka nie pokona takiego rozwiązania (np. właśnie opcja rejestrowania prędkości po GPS i wszelkie
@killerpizza: niestety wiem, że za jakość trzeba płacić, a tej pierwszym wyznacznikiem jest chociażby obudowa i dopasowanie jej elementów... ten rejestrator kumpla kosztował ok 199 zł i taka sama kupa jak pewnie Twój. podczerwień w nim to też ostra kpina.

@przemek6085: dzięki, popatrzę. zainstalowałem kiedyś appkę na andro, na mojej xperia arc s, ale nie wydala mimo wrzucenia cm7. często też używam map googli do nawigacji, więc by się trochę
wolę wydać 1/4 ceny nowego na dedykowany rejestrator.


@tomix: tylko spójrz na cenę tego rejestratora ;p za tyle (a chyba nawet mniej) można mieć samsunga galaxy S2, który nagrywa w 1080p ;)

ogólnie jesteś pewien, że potrzebujesz w nim funkcji GPS? takich modeli jest znacznie mniej i to winduje cenę... tak to mógłbyś pomyśleć o prestigio roadrunner 500