Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy, od miesiąca czytam cały czas o #dropshipping i jestem mega zainteresowany podjęciem takiej działalności. Nie oczekuje kokosów na start ale nauczenia się nowych rzeczy i może dorobienia troszkę do budżetu domowego. Byłem już na kilku webach i znalazłem kurs ,,allegrowy system sprzedażowy 2.0" od sekrety handlu oraz takedrop ,,projekt 360". Moje pytanie brzmi czy ktokolwiek uczestniczył w tych kursach czy mogę gdzieś dostać szczerą i prawdziwą opinie o zaletach i wadach, czy warto wgl płacić za to, jak wgl wygląda sytuacja z dropem, czy faktycznie można jeszcze zarobić, zaraz będzie kolejny #lockdown więc myślę że drop znowu będzie ważny. Piszcie wszyscy i dziękuję za każdą informację. #dropshipping #kursy #allegro #sprzedaz #sklepyinternetowe
  • 9
@Dobry_Ziomal: jakbyś miał jakąś hurtownie pod domem z możliwością odbioru to wtedy miałoby sens
na allegro parę obserwuje, marże mają głodowe i czas wysyłki zazwyczaj te 24h, więc łatwo nie jest, a jest masa co ma 3-4 dni i oni praktycznie nie mają szans na sprzedaż, a problemów zapewne jest od #!$%@?
z Chin czy PL chcesz?
Ot cała prawda, jak widać otrzymałem bana na "live" za zwrócenie uwagi na fakty i manipulacje.
Pozwolę sobie napisać parę słów tu i w innych miejscach, może kogoś powstrzymam przed wydaniem pieniedzy.

Otóz na live ze screena omawiany byl przyklad shoope i taki zachwalany, że autor zaczął porównywac ceny popularnej kuchenki gazowej.
na shoope 40.41zl i 15wysylek za free na miesiac(sugerując tworzenie multikont by omijac limit)
na allegro pokazal aukcje za 58zl
irek-podgorski - Ot cała prawda, jak widać otrzymałem bana na "live" za zwrócenie uwa...

źródło: comment_1648065198vWfFj72fOEYPMF54gCEf4B.jpg

Pobierz