Wpis z mikrobloga

a potem nieudacznik wychodzi po zdalnych XD jeszcze cos bedac na studiach mozna bylo wyniesc a teraz? XD teraz to serio papierek do podtarcia


@xxxkowal: A w czym wykład zdalny jest gorszy od stacjonarnego? Przed zajęciami można dłużej pospać (brak utraty czasu na dojazd), dzięki temu podczas wykładu jest większe skupienie, można robić notatki na laptopie, można zajęcia nagrywać i odtworzyć sobie później jeszcze raz dla utrwalenia wiedzy, więc zamiast
  • Odpowiedz
@Mck_98: ja tam od tego semestru prowadzę wykłady zdalnie PSy hybrydowo - tendencja była 50/50 na stacjonarnych a na zaocznych niemal 100% zdalnie. W dużej mierze organizacja zależy od wykładowcy a z informacji od studentów wiem że ci starsi stażem wykładowcy naciskają na formę stacjonarną - dlaczego nie wiem. Ale na mojej uczelni od środy tylko zdalne, na razie na miesiąc ale zobaczymy.
  • Odpowiedz
@Hubsky_: zgadnij, rozleniwia.... czekaj gdzies ci znajde badania :D ktore dowodzi ze produktywnosc maleje i generalnie malym kosztem mozna wszystko zaliczyc, nie dotyczy to ludzi ktorzy chca sie czegos nauczyc.

edit: serio na jak chodziles stacjonarnie to pisales notatki na kartce? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD MILION
  • Odpowiedz
@Mck_98: ja to wam powiem że studia zdałem tylko dzięki temu że miałem fajną grupę i dzieliliśmy się ściągami i notatkami, sam to bym pewnie c---a zdał :D
  • Odpowiedz