Wpis z mikrobloga

Mircy, z ciekawości proszę o poważne potraktowanie tematu i zaznaczenie jakie banki teraz kupujecie/planujecie kupic. Inflacja #!$%@?ła w powietrze to zaraz wyjebią w powietrze stopy procentowe #gielda #banki

Co kupujecie ?

  • Alior bank 25.5% (13)
  • BNP Paribas 0% (0)
  • BOŚ 5.9% (3)
  • Santander 2.0% (1)
  • Handlowy 2.0% (1)
  • Millennium 11.8% (6)
  • PEAKO 25.5% (13)
  • Pko Bp 7.8% (4)
  • Ing 5.9% (3)
  • MBank 13.7% (7)

Oddanych głosów: 51

  • 15
  • Odpowiedz
@kunajk: Wysoką inflację zmniejsza się m.in. podniesieniem stóp procentowych, które zostały zbite prawie do zera podczas pandemii. Zobacz kurs banków jak pospadały w tym czasie. Teraz po 2 latach banki odrabiają „straty” poprzez podniesienie opłat za korzystanie z kont. Dodatkowo podniesienie stóp to wyższe raty kredytów dla kredytobiorców. Wyższe raty to większy zysk dla banków. Wysokie stopy zawsze będą na rękę dla banków i ich akcjonariuszy.
  • Odpowiedz
@czasnawykopki: Mireczku, w banki to się wchodziło rok temu o tej porze. Teraz to czas wychodzic. Pod koniec roku wrzuciłem wszystko co mi zostało po tym jak mnie sasin ograł i straciłem polowe kapitału. Większość wrzuciłem w Aliora i po trochu w PKO oraz Orlen. Na aliorku już ponad 450% a na pko marne 150%. W każdym razie mieszkanie już spłaciłem (wiadomo jeszcze zkeszowac to muszę), ale po tym jak
  • Odpowiedz