Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wy, ale ja odnoszę wrażenie, że ta edycja gdyby nie uczestnictwo Wiki, byłaby edycją bardziej w stylu „skazani na hejt” niż jakimś tam hotelem.
O nazwie „Paradise” trudno tu raczej w ogóle pisać.
Teraz, kiedy wyleciał Penisista czekam i się zastanawiam co odwali, albo czego nie odwali Wiki.
Pomimo tego, że jesteśmy już dawno po półmetku, nie ma żadnej pary, której kibicuję i życzę finału.
Wszyscy są mi szczerze obojętni i na ten moment, to największą frajdę może sprawiać jedynie wizja tego, że do finału dojdzie Łoniak z Sarą i Ona pierdyknie mu kulą w łeb, lub Uszaty z Nono i On pozbawiony wszelkich emocji pierdyknie kulą w jej pusty łeb.

Dziękuję, wyżaliłam się i jest mi lepiej.

#hotelparadise
  • 10
@Dewasta: naprawdę wierzysz w to, że Klapessa zrobi loda Milowi, albo da się wydymać na pieska przed kamerami???? NIE MA SZANS ! Kamery mogłyby ją w tych sytuacjach z lewego profilu złapać XD

a tak serio, podpuszczanie Mateusza i doprowadzanie go do stanu erekcji, po to, żeby mu w ostatniej chwili powiedzieć nie tu i nie teraz, to chamskie trochę mogłoby być. Zmazy nocne u dorosłego faceta przed kamerami to może
@Opportunist: też jestem za tym, żeby Wiki wyszła z tego całego szmatławego towarzystwa, które ją tak gnębiło z największą klasą. Czas pokaże.

póki co nie czekam na żadnych wygranych w tej edycji, a na największe porażki. Absurdalne to, a jednak prawdziwe.
@Dewasta: A ona tam pozwala sobie na picie? Raczej degustuje, bo jeszcze jej wypieki zbyt mocne wyjdą po alko i źle w kamerze będzie to wyglądało.
Ja mam serio do ludzi, którzy wiecznie z kijem w dupie chodzą, znikomą dawkę empatii.
@Rosalinea: Na lajwach co rusz to widzę ją z kieliszkiem. Opowiadając o sytuacji z klapkami też mówiła że była pod wpływem. Myślę że to jedna z tych osób po których nie widać działania procentów.
Co do kija w dupie to gdybym była na jej miejscu to też bym się stresowała kamerami ale z drugiej strony ja bym się w ogóle nie zgłosiła do takiego programu. XD Jako widz natomiast zdecydowanie bardziej