Wpis z mikrobloga

Chyba jeszcze nikt nie wrzucał - bójka z meczu GKS Katowice vs GKS Tychy.
Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego hokej w Polszy się nie przyjął, a w takich Czechach jest zimowym sportem narodowym. Teoretycznie ma wszystko co powinien mieć #sport, z okładaniem się po mordach na czele. No nie mówcie, że w #pilkanozna byście nie chcieli, żeby ktoś tak np. Neymara wyjaśnił za symulowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hokej #mecz
Przemosz64 - Chyba jeszcze nikt nie wrzucał - bójka z meczu GKS Katowice vs GKS Tychy...
  • 6
@Przemosz64: okładanie po mordach wydaje się skutecznym sposobem na rozładowanie napięcia pomiędzy drużynami, złość idzie na przeciwnika a nie na sędziego (dopóki jest to ucywilizowane w zasadach gry)
@Przemosz64: To chyba kwestia braku infrastruktury i może jakiejś naszej kultury że mało się jeździ na łyżwach. Prościej dać piłkę żeby pokopać czy rzucać. Nie wiem czy mamy jakiś sport zimowy jego narodowy? Bieganie bo Justyna Kowalczyk? W naszej mentalności nie wystarczyło się jakieś poczucie sportów zimowych mam wrażenie
@danveld666: @Przemosz64: kwestia szkolenia, braku infrastruktury i ogólnego braku nauki jazdy na łyżach. Ziomek ze studiów z Opola opowiadał, jak matka go zapisała do sekcji młodzieżowej Orlika i pierwszy rok to on się w ogóle uczył jeździć na lekcjach jazdy figurowej. Zniechęciło go to max.
Druga sprawa, że poziom polskiego hokeja jest gdzie jest ze względu na mnożące się braki od małego. Swego czasu, w siatkarskiej Skrze Bełchatów, grał jeden
@czarny_matt94: Heikkinen grał w Bełchatowie w latach 2006-09. Od tego czasu trochę się w naszej lidze zmieniło, więcej obcokrajowców zdecydowanie, poszedł poziom ligi do góry, problemem jest jednak mała ilość polskich hokeistów na odpowiednim poziomie.